Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sol bacağımda kısalık var. Kalça ameliyatı konusunda uzman önerebileceğiniz doktor..?

Cemile sarıkaya

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Sizlerle bu şartlarda tanışmak sanırım üzücü olsa gerek. Öbür taraftan yanlız olmadığımı bilmekde güzel. Hepinize selamlar.
Arkadaşlar benimde sol bacağımda kalça çıkığı var. Ama doğuştanmı yoksa sonradanmı oldu bilmiyorum. Malum eskiden hayat şarları çok zordu ailemde tedavi ettirememiş. Şimdi ise kamuda memur olarak çalışıyorum. Ancak çok rahatsızım. Benim sıkıntım sol bacağım sağ bacağımdan 5 cm.kısa. ve sağlam bacağımın diz kapağı çok feci ağrımakta. Kısa bacağımın ise ayak parmaklarımda uyuşma ve ağrı var. Ancak kalçamda bir ağrım yoktur.

Fakat doktorlara gittiğimde kalçamdan ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlar. Bende cesaretimi toplayıp ameliyat olmaya korkuyorum. Çünkü daha kötü olmak beni çok korkutuyor. Sizlerden ricam aranızda iyi bir doktor bilen varsa veya ameliyat olup iyileşen varsa bizimle bunu paylaşmanızı rica ediyorum. Bu konuda bilgiye ihtiyacım var. Hepimize Allah Şifalar versin.:(

Bu konuda bilgi ve tecrübesi olan var mı arkadaşlar?

Üst Alt