Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sol elden %57 rapor ile engelli ehliyeti alma süreci..?

sttt

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
1
Merhaba
Ben yüzde 57 ortopedik engelliyim sol elim dogustan ampute şimdi aile sağlık ocağından raporumu aldım ortopediye yönlendirdi ortopedi doktorda sağlık komisyonuna
Sağlık komisyonu nedir? Ne zaman toplanıyorlar? Hiç bi bilgi verilmedi aradığımda da hiç ilgilenmiyorlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

ehiyet için başvuru yaptıysan Sağlık komisnu ehliyet alıp alamayacağına karar erecek.kurulun nezaman toplandığını öğrenrenmen lazım.

Merhaba
Benim doğuştan sol elim bilekten ampute ortopedi yüzde 57 bi engelli raporu verdi istanbulda ehliyet için komisyona sevk edildim ama herhangi bi bilgim yok bu süreçle ilgili ne zaman randevu mesajı gelir vs ile ilgili bilgisi olan varsa?

Cok rahat alırsın sinyal kolunu üstten ufak bi aparatla sag tarafa alıyorlar ve ötv den yararlanırsın.

@Ferhat3333,
Ötv raporunu çıkardım ama hiç bi şekilde ehliyet ile ilgili bi doğru dürüst bilgim yok ortopedi doktorumun komisyona yönlendirmesi üzerine 22 gün geçmiş herhangi bi mesaj yok

Komisyon aydda bir toplanıyor seni ararlar komisyona basvurda bulundun ise

Üst Alt