Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sosyal ve ekonomik destek yönetmeliğine göre müracaatım henüz sonuçlanmadı!?

Barda5

Aktif Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
48
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINDAN:SOSYAL VE EKONOMİK DESTEK HİZMETLERİHAKKINDA YÖNETMELİK

MADDE 1 Bu Yönetmelik, yoksulluk içinde olup temel ihtiyaçlarını karşılayamayan ve hayatını sürdürmekte güçlük çeken çocuk ve gençlerin bakımı konusunda ailelerin desteklenmesi amacıyla verilecek sosyal ve ekonomik destek hizmetine ilişkin esas ve usullerin düzenlenmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Sormak istediğim ben buraya başvurdum okul öncesi çocuğum için 2 ay oldu ne gelen var ne giden telefon ettim gelirler dediler evde olmasak peki o ara dedim bir daha gelirler dedi telefonda ki bayan (2 ay oldu 1. incelemeye gelmediler henüz ) peki sizdeki dilekçede telefon numaram var dedim arasalar 10 dakika içinde evde oluruz dedim burası küçük bir yer çünkü yok aramazlar dedi ee hep evde mi bekleyeceğiz 24 saat dedim evet dedi umursamazlıkla bende olur dedim :) o kadar rahat ve umursamaz ki karşımdaki görevli bayan sanki dünya onun izniyle dönüyor :) bu konuda bilgisi olan yada bu yardımdan faydalanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum örneğin eve kontrole kaç ay sonra geldiler dilekçeden sonra.

Onların amacı anlık görüntü, nasıllar bakıma muhtaçlarmı, nasıl yaşarlar,
Küçük şehirde 15 gün içinde gelirler, Büyük Şehirse belli olmuyor.
Eğer Evde olmadığın zaman kapıya not yazınıž buraya gittik diye. Hafta içi saat 09 ve 17 arası.

Burasıda küçük bir yer ama bir baştan bir başa arabayla 10 dakika 2 buçuk ay oldu ne gelen var ne arayan

Barda5
gelmelerının erken ya da geç olması yogunluga bakar bazende memurların işgüzarlıgına.habersiz gelmeleri normal .

etna 01 sizin incelense bile bağlanması 3 ayı bulur dediğiniz 3 ayda bir verilen 2022 vakıf maaşımı bahsettiğiniz ?

Engelli maaş geldiklerinde onaylandıktan sonra oluyor ama bakım maaş 3 ayda Onaylıyor

Üst Alt