Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şöyle Bir Kendimizi Tanıtalım

0806dertli

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar ben RAMAZAN YILDIRIM aslen artvınlıyım fakat BURSADA YAŞIYORUM fillo kargo a.ş müşteri hizmetlerı olarak çalışyorum

işitme sorunum var fakat imlant sayesınde duymayı başardım herksın bır hıkayesı vardır elbette bazen duygusal bazen acımsı bazende komık :) ama benım hep komik oldu maksadım yenı insanlar yenı toplum yenı çevre yenı bilgı :))...

MRB ADIM ÖZLEM
beni gizemli bulanlar var ,herkesin bir hikası vardır ve her hayat bir bulmacadır ....
benim hayatımı çözmek biraz zordur sabır ister
herkez gibi bende hatalar yaparım bu hatalar yayesinde insanlar büyür bdeli ağır olsada

merhaba özlem hanım herkese saygım var ama güven meslesı ön planda yer tutar her zman benım için hata insana mahsustur yaparda sılerde sızın sağlık sorunuuz ne ne iş yapıorsunzu yanı genel olarak kenıde tanıtırmısın rıca edersem mahsuru yoksa kalsın dıyım gene :)))

dertli belkide disarda olan biten zorluklari isitmenizden dolayi pek duymamis ve aldiris etmemissinizdir ama hayata bundan sonra hep kizacaksiniz cunku simdi daha iyi duyacaksiniz implantlar sayesinde genede hayirli olsun isinize yarar umarim

Üst Alt