Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Spastite tedavisinde neler denenebilir?

hasato

Üye
Konular
38
Reaksiyonlar
2
kolay gelsin dostlar beyin kanaması sonucu kısmi felç geçirdim sol taraf 9 ay oldu 3 ay fizik tedavi gördüm bastonla yürüyorum-şükür.bastonsuz yürümeme engel sol ayağımdaki spastitesol kolumdada spastite var ilk zamana oldukça yumuşadı botoks için profla hörüştüm ancak daha erken uygun olmaz fizik tedaviye devam dedi bildiğim başka tedavi yöntemi yok sizlere sormak istedim yöntemin kimsede işe yaramamasını takmıyorum çünkü bende yaramayacağını kimse kesin olarak söyleyemez yan etkisi olmayan herşeyi denerim tms,akapuntur ve bitkisel kür şuan için araştırdıklarım ilginiz için tşk ederim

geçmiş olsun, spastinin verdiği cevap kişiden kişiye değişiyor mesela bende sıcak su sipastiyi yok ediyor, soğuk havalarda ve soğuk suda kemik gibi oluyorum sizde deneyerek bakın sipastiyi yumuşatıp öyle çalışın..

Üst Alt