Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Spor salonuna yazılsam düşük ayak hasarına faydası olur mu?

Konular
17
Reaksiyonlar
0
düşük ayak sorunu var bu yüzden ayak bileklerim ayak kaslarım çok ince spor salonuna gtsem ayak kaslarım gelişirmi biraz kalınlaşmasını istiyorum faydası olurmu? yoksa düşük ayak devam ettiği için hep zayıfmı kalacak çalışsam bile?

sinir uçları enfeksiyonu hasar görmüş ms gbi felç gbi bi hastalık geçirmiştm

slm kardeşim ben 10 yaşında gbs geçirdim ve yıllardır hastanelerde uğraştım fakak bi çözüm bulamadık benimde kaslarım zayıf çok fazla yürüyemiyorum ama zorluyorum kendimi kaslarımda gelişme var son 3 yıldır bisiklete biniyorum hareket kısıtlılığım yok spor yapmanı tavsiye ederim .

şahin abi bnde gullian barre sendromu geçirdim sdce düşük ayak sorunu kaldı 3 yıl oldu dha geçmdi

sen atlatmışsın hastalığını senin daha kolay toparlaman gerek. bu hastalık tamamen geçmiyor kalıcı hasarları var fakat yinede torpalama şansında çok. spor yap derim kardesim. yürü bisiklete bin vs

Yüzmek en iyi sporlardan biri her kas calismasi oluyor

Izmirde görsel diger iller de internet uzerinden kas hastası sorunu olan kas gelişiminde nasıl uygulamalar yapılıcağı hakkında bilgilendirme ve kas gelisimi sagliyacak her turlu faliyet aktivite hakkinda bilgi sahibiyim. Piyasada satilan kas gelistirici veya kuvvetlendirici urunlere sakin inanmayin. Heleki cocuklariniza sakin kullandirmayin..Kendim sporcuyum neyin ne oldugunu biliyorum. Her turlu kas gelisiminde yardimci olacak besin takviyesi yemek listesi yazarim. Gorme engelli ve zihinsel engelliler antrenòrluk belgesine sahibim. Iletisim email ghost-runner@hotmail.com cep no: 05534201453

Kaslardaki laktik asit seviyesini yükseltmemeye dikkat edin spor yaparken

düşük ayağınız peroneal sinir hasarından kaynaklı ise spor yaparken kendinizi çok zorlamayın...başka arızalar çıkarabilirsiniz öteki türlü,,,,dikkat etmenizde fayda var....aşırı yorulmak ve bacak gerinmesi peroneal siniri çok zorlar

Üst Alt