Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SSK raporu onaylamamış, ek bilgiler istiyor. Ne yapmam gerek? [Soru]

eryener

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
0
malube devlet hast. %81 raporumu Ankara onaylamamış. gelen bir rapor istenmekte ssk ambutasyonun yapıldığı sağlık kuruluşundan ambulasyon nedenini, tarihini belirtir resmi onaylı ayrıntılı bilgi verir epikriz temini istiyor.
ne yapmam lazım? para da verdim paramı nasıl alacağım 170 ytl eski rapor parası.

Kurumun istediği ek bilgileri hastaneye başvurarak tamalarsan sorun çözülür.
O bilgileri SSK sizden mi istedi, yoksa Hastaneden mi?

yazı geldi

evet bana mektupla hastanaeye sevk kagıdı eve geldi ben işmdi yeni bir raporum alacagım nasıl ne ypmam lazım

BANA GELEN MALUBEN RAPORUN CVB.

MALÜLELÜK SİGORTASI YÖNÜNDEN TAHSİS MUAMELESİ MÜDÜRLÜGÜMÜZCE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN 21516106 SİGORTA SİCİL NUMARALI MUSTAFA ERYENER IN MALULİYEİ HAKKINDA KARAR VERİLMESİ İÇİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARA HAVİ BİLGİ VE BELGELERİN TEMİNİ GENEL MÜDÜRLÜPĞÜNÜZE 01.05.2008 TARİİH VE163617 SAYILI EMİRLERİYLE TALİMATLANDIRILMIŞTIR.ADI GEÇENİN HASTANENİZE ŞAHSEN MÜRACAATINDA GEREKEN İŞLEMLERİN YAPILARAK ANİLAN HUSUSLARLA İLGİLİ BİLGİ VE BELGELERİN TEMİN EDİLEREK MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GÖNDERİLMESİNİ ARZ EDERİM
MALÜLLÜK SİGORTASINDA MUAYENEYE MÜSTEHAK OLUP, SİGORTALIDAN MUAYENE VE TEDAVİ MASRAFI ALINMAMASI RAPORUNUN TEMİNİ İLE GÖNDERİLMESİNİ. YATAKLI TEDAVİDE HER TÜRLÜ MASRAFIN İLGİDEN ALINMASI. NOT: 1AMBUTASYONGÜDÜĞÜNÜ GÖSTERİR GRAFİĞİN TEMİN 2AMBUTASYONUN YAPILDIĞI SAĞLIK KURULUŞUNDAN AMBUTASYON NEDENİNİ, TARİHİNİ BELİRTİR RESMİ ONAYLI AYRINTILI BİLGİ VERİR EPİKRİZ TEMİNİ. NOT: BULGULARIN VE TANININ DESTEKLER BELGELERİN DE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GÖNDERİLMESİNİ (GÖNDERİLEN BELGELERİ MUTLAKA ASILLARINI VEYA ASLINA UYGUNDUR ŞEKLİNDE TASDİKK EDİLEN SURETLERİNİN GÖNDERİMESİNİ) BEN NE YAPİM.

Düşündüğüm gibi, rapordaki tanıyı destekleyen belgeler istiyorlar.
Raporu aldığın hastaneye gidip o evrakla başvuracaksın. Onlar dagerekli belgeleri sana tamamlatıp kuruma gönderecekler..

Üst Alt