Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şu Aşkın Hiç Adeleti Yok mu? Gönülden Sevene Gönül Veren......!

Prens Esat

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
0
insanlar niçin diş görünüşüne önem verirler niçin çevrelerine hava atmak benim erkek/bayan arkadaşim söyle böyle boy yeşil göz veya dolgun kalçali yada atletik vucutlu veya renkli gözlü yada doktor,avukat karizmatik gerçi bu değerlendirmeleri yapan kişiler bencil kişilerdi halbuki kendine bile faydasi yoktur.

kardeşim sanki çevren 24saat yaninda yada seni takip ediyor acaba bunlar ne yapiyor ne ediyor aman çocuk baya karizmatik hadi gidip şunlari dikizleyelim diye peşinizde koşaçaklarini saniyorsaniz yaniliyorsunuz en yakin arkadaşin bile peşinde koşmaz herkesin işi gücü var ve en yakin 1-2arkadaşin merak eder sorar senin anlatiklarina macburen inanir

birakin şu kriterleri,mantik ilişkilerini duygusalliğia önem verin duygularinizi dinleyin emin olun mantik ilişkisinde huzurlu ve mutlu olamazsiniz uzun ömürlü sadece kisa ömürlü mutlu olursunuz bunun farkina varin.

kenedinize bir iyilik yapmak ve ömür boyu huzurlu vede mutlu olmak istiyorsaniz lütfen duygularinizla hareket edin kişilerin meslekleri ile yada fiziksel özellikleri ile beraber olmuyorsunuz o kişinin kişiliği ile beraber oluyosunuz bunun artik farkina varinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Nedense Doğru zamanda doğru insan karşına çıkmaz ..Ya zaman yanlıştır yada insan..

Duygusallığa önem veriyorum olmuyo mantığa önem veriyorum olmuyo hani derler ya doluya koyuyorum almıyo boşa koyuyorum dolmuyo bilmiyorum buişin sonu ne olcak :S

Esat, ben de duygularımla hareket ediyorum ama bu seferde, ortamlar gereksiz hareketlilik kazanıyor.

Üst Alt