Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şuan yoğun bakımda yatan ve sakat kaldığını bilmeyen kişiye nasıl davranmalıyız?

benmanolya

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Suan yogun bakimda yatan ve durumunu bilmeyen fakat kendisi bu durumu anlamistir kesin nasil konusulmali ne duymak ister acaba.pskolojisi iki gundur bozulmus durumda

Ben de yoğun bakımda yattım. Doktorlar beni kandırmışlardı. İyi olacaksın demişlerdi. Yani durumumun tam olarak ne olduğunu bilmiyordum. yoğun bakımdan sonra, göğüs cerrahisinde yattım.. beni ameliyat eden doktorlardan göğüs cerrahisi doktoru: ''seni buradan değneklerle çıkaracağız'' demişti.. ben o zamandan sonra, çok güçlü olmaya başladım. Yani azimli oldum, yemek yemeye başladım. çok çalıştım.. fakat bir iki ay geçtikten sonra... hastalalığımın, durumumun ne olduğu anladım. Ama yapacak bir şey yoktu. Sonradan her şeye alışıyorsun. Yani abinizin durumunu, psikolojisini bilmiyorum ama.. anlattıklarımın bir faydası olur İNŞaALLAH.. Abinize durumuna tam olarak açıklamayın bence.. kendisi çözecektir ileride..

Psikatri kolsultasyon isteyip kafaca rahatlatmali sonrasinda sevgiyle daima yanında olacaginizdan ve teknolojik imkanların eskisine oranla daha iyi oldugunu neye ihtiyaci varsa birsekilde gidetilebilecegini mantigina yatan sevecen bir dille anlatmaktan baska care yok.

bir de hastalığın aslında kötü bir şey olmadığını okuması için ona hastalar risalesini alın okusun. cd mp3 alın dinletin... NT kitapevlerinde mevcuttur... zaten ben bloğumda hastalar risalesini yayınlamıştım. kısa kısa 25 deva... hatta ben her okudukça iyiki hastayım diyorum... Hastalar Risalesi

Tesekkur ederim.fakat bizim dr lar biraz acımasız bacaklarinda hic umit yok hastayi umitlendirmeyin solunum cihazindan kurtulmayabilir gibi gibi hic motive yok.hastanin kendisine de soyler bunlar.ozaman fizik tedavi niye .direk atin gitsin.ben ole dusunmuyorum.ama bakalim ne olucak

Üst Alt