Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli kontrol olmama rağmen kulağımdan aşırı miktarda kulak kiri çıktı..?

Konular
15
Reaksiyonlar
0
İşitme kaybım var sol kulağım hep kötü duyardı. bugün derste kaşındı ben de kaşıdım neredeyse fındık büyüklüğünde kulak kiri çıkardım.
şuan sol kulağım hiç olmadığı kadar iyi duyuyor hatta hayatımda ilk defa sol kulağımla telefon görüşmesi yaptım çok da sevinçliyim.
ama ben her yıl kulak kontrolüne giderim her halde bu kirler yılların birikimi değildir? Farketmeme gibi bir şey olmamıştır herhalde? Bu kadar çıkması bir hastalık belirtisi mi? sık sık yıkatırsam bu şekilde duymaya devam edebilir miyim ?
sağ kulağımı kapatıyorum sol kulakla hocanın dediklerini anlayabiliyorum benim için imkansız bir şey bunlar.

sizin adınıza sevindim.yok bazı bünye kiri atmada zorlanıyormuş ondan biriktiriyormuş.benim ufaklıkdada oluyor arada bir temizletmek zorunda kalıyorum.

duyma kaybı ve baş ağrısı yapıyor.

Bu sorun benim kulaklarımda da oluyor. Bazı bünyeler yapıyor. Kirlendikçe duymamaya başlıyorum ve kulaklarımı temizletmek zorunda kalıyorum. Sizde temizleterek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

bende isitme cihazi takmazken cok olmuyordu koklear implant varken senede bir temizletirdim
isitme cihazi taktiktan beridir cok oluyor 6 ayda bir muhakkak temisletmek zorunda kaliyorm
biz buson deriz kulak mantari,kulak cinlamasi bas donmesi bile yapiyor bu busonlar sagirliktan baska
benim doktorum kulak yikatmak zararli derdi vakumlu elektrikli bir aletle temizlerdi simdiki doktor pek ciddiye almiyor nasilsa isitme kaybim cok ilerledi ya cimbiz gibi bisiyle temizliyor

Üst Alt