Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tabancamun sapuni gülle donatacağum

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]Pazar cünleri yaramayi paa. Ula bi yemek tarifinu ararken cözüme çarpan nottan geçmuş depreştu , ani voltaj dalgalanmasundan tersim attu daa :rolleyes:[/FONT]

[FONT=Verdana]Uşağum hani sen paa hamsi pilavu yapmasinu öğretecek idun ? [/FONT]
[FONT=Verdana]Hani pen senun bitanen idum , mavişin idum ? [/FONT][FONT=Verdana]Söyleduklerinu cördük işte… Haçan n'ooldii? [/FONT]
[FONT=Verdana]Amerika Pirleşuk Devletleru'nde vatan millet sakarya dedun da başun cöğe mi erdu ?[/FONT]
[FONT=Verdana]Ula kılçiğina tükürdiğum vicdansizu[/FONT][FONT=Verdana], [/FONT][FONT=Verdana]kizgin kumlardan serin sulara atlayan bir hamsi cibi özgürce yüz pakalum.[/FONT]
[FONT=Verdana]Haçan haburiya yazayirum , Laz böreği yapmasinu öğrenmez miyum :rolleyes:[/FONT]

Semacım bu ne hal? :))) bu şekilde sen mi yazdın yahu:) laz hatunum:)
[FONT=Verdana]sabah sabah güldüm yahu:) [/FONT]
[FONT=Verdana]dur [/FONT][FONT=Verdana]vurayum o hamsi balığını9[/FONT]

Fabrika ayarlaruma ceri dön tuşumu arayrum daa :p

bence fabrika ayarlarına dönme canım:) bu şekild eguzel:) o hamsi uşagı da silinir yoksa:)

Öğrenirsuuun uşağum, ha oni öğrenmeyecek ne varçi daa.. :p
Uyy, yazıyi okuduktan sonraa ha pana n'oldiii oylee.. birden laz oldiim.. :D

Çok eğlenceliydi, yüreğine sağlık.. :eek:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Uşağum , bu iş çelebek etkisi gibidur. Karadenuz'de bir çelebek kanat çirpar Akdenuz'de firtuna kopar :)[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT]

Hamsi paluğuna kizdum :p

haçen bu hamsiler hep böle oluyo daa, sen en iyisi mi uşağum çipuraya geç;)

Dünya mutfağına geçeyim artıkınn :rolleyes::)

Üst Alt