Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tabiat parklarında giriş ücretii ve kamp ücreti indirimli mi?

selworine

Yeni Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
merhaba,
arkadaşlarımla beraber edirne danişment tabiat parkında kamp atmak istiyorum araç benim adıma tecilli engelli kimliğim var içeriye girerken araç giriş ücreti alıyorlar mı ve kamp attığımda çadır başı 45 tl gibi bir rakam yazıyor sitede bu fiyatta indirim vs oluyor mu?

selworine
Merhaba.Ben size bu soruyu sorduktan sonra 24 temmuzda tekirdağ çamlıköy tabiat parkina gittim.Gitmeden öncede tekirdag tabiat parkları müdürlügünü aradım.Özel işletme dahi olsa milli ve tabiat parklarında tüm engelli hakları uygulanır diye bana kesin bilgi verildi.Bende tabiat parkındaki görevliye belgemi gösterip müdürlükten verilen bilgiyi aktardım.
Hiç itiraz etmeden aracımda eşim ve çocuğumla ücretsiz giriş,1 gecelik kamp içinde %50 indirim aldım.Çünkü kanun böyle.İnternetten orman balanlıgı milli ve tabiat parkları ücret uygulaması ek-7 belgesi var.Anladıgım kadarıyla bu konuda bilginiz oldıgunuzu anlaştırmanız ve olmazsa ısrar ve şikayette bulunacaginızi söylemeniz gerekiyor.

Üst Alt