Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tam gün yasası mağduriyeti hakkında..?

aa11

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
20 yıllık doktorumun cerrahpaşadan ücretsiz izin alarak ayrılması ve amerikan hastanesine geçmesi sonucu tedavimin gerçekleşememesi
hastalığım proteze bağlı kronik osteomyelit

amerikan hastanesinde ameliyatım 100.000 civarında tutuyor.

cerrahpaşada kalan profösörler bacağımı kasıktan kesmeyi düşünüyorlar,ama kendi doktorum üç altarnatif sunuyor bacağı kesmeyi kesinlikle düşünmüyor.

şimdi bu tamgün yasası ne işe yaradı herkesi kurtardılar herkesin menfaatine bi yasa olduda sadece benmi mağdur oldum bilemedim gitti.

eğerki birtek bensem mağdur eyvallah yok değilse napacaz biz şimdi??????

Sizin gibi benim gibi kimler mağdur da işte kimi kime şikayet edeceksin ki ?
Hükümeti arkasına aldılar birisi müşteşar oldu diğer dekan oldu ara bulasın,hastaneye gidersin doktorun kim ? .... abiydi hmmm onu gör onu görde lavuk nerden bulayım onu :mad:

Proteze bağlı kronik osteomyelit nedemek oluyor ?

osteosarkom hastalığı vardı dizimde femur kemiğim alındı yerine komple protez kondu son revizyon ameliyatımdan sonra protez gevşediği ve tibia kemiği enfekte olduğu için tekrar revizyon gerekiyor yada ampütasyon
revizyon iki aşamalı bir ameliyatla gerçekleşecek platin sökülüp yerine antibiyotikli çimento içeren geçici protez konacak daha sonra kalıcı platin takılacak

Geçmiş olsun şifalar dilerim,

Benimde Kronik Osteomyelit rahatsızlığım var o yüzden sormuştum...

sizede geçmiş olsun
bakalım zaman neler getirecek neler götürecek bekleyim.......

Üst Alt