Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tatil yapılacak düz ayak plajı olan, bize uygun yer var mı?

Ümito

Üye
Konular
80
Reaksiyonlar
0
Özellikle plajı bizlere uygun yer var mı ?

merhaba bütçenizi ve gitme istediğiniz yeri belirtir iseniz size bir otel bulabilirim
telefon numaram: 0533 478 0609

aliaydogmus

Kardeş , Benim Plajda ( Kum )'Da yürümem çok zor.
Var mı bize Uygun Yer?

5 yıldır antalya lara plajlarıne gıdıyoruz.kum plajları cok severım. plajda sısme tekerleklı tekerleklı sandalye var hepsınde.tekerleklı sandalye kullananlarda gelıyor. o sandalyelerle bagımsız olarak tekerleklı sandalyesınden ona gecıp cok guzel yuzen engellılerı gordum.

5 yıldır antalya lara plajlarıne gıdıyoruz.kum plajları cok severım. plajda sısme tekerleklı tekerleklı sandalye var hepsınde.tekerleklı sandalye kullananlarda gelıyor. o sandalyelerle bagımsız olarak tekerleklı sandalyesınden ona gecıp cok guzel yuzen engellılerı gordum.

dalyan ıztuzu plajı kucuk cakıllı. orda uc takma bacaklı adam gormustum. rahatca yuruyerek denıze kadar gelıp soketlerını cıkararak rahat bır sekılde yuzmuslerdı. ama derınlık az kıyılarda. bakın manzara gezmek ıcın sahane bıryer dalyan.

[FONT=sans-serif]Arkadaşlar bu otele gitmeyin: [/FONT]www.quattrohotel.com

[FONT=sans-serif]Geçen hafta bu otelde kaldım her yer ıslak kaygan. Ama zaten para ödemişim gittim otele tekerlekli sandalye istedim bana kiraya veriyoruz dediler [/FONT]
[FONT=sans-serif]otelin tekerlekli sandalyeleri var tutmuşlar bi hastanenin ismini yapıştırmışlar güya doktordan isteyin diyorlar onlar da kiraya veriyoruz diyorlar[/FONT]

[FONT=sans-serif]bilginiz olsun...[/FONT]

size bir otel bulabilirim
ETS TUR GİBİ BİRŞEYMİSİN ARKADAŞIM? YAPTIĞIN İŞ İÇİN EXTRA PARA TALEP EDİYORMUSUN?

Arkadaşlar kumda giden sandalye yada baston tarzı ne var

Tatil

Tatil için tekerlekli sandalye kullanan için en ideal tatil yerleri neresi ve ya otel adı tavsiye edersiniz

Üst Alt