Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

TÇP (Türkiye Çay Partisi)

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
cay-1.jpg

Dedeğerli arkadaşım kardeşim çaykolik Rical' e ithaf olunur

Demli bir hayat için
türkiye çay çay partisini seçin..

hedefimiz:

her aileye çaykart verilecek
çaykartla 365 gün 7-24 saat çay içilebilecek..

çay turizmle ücrertsiz olarak her vatandaş
ülkenin çay merkezlerini ziyaret ederek orada çay içmenin keyfini yaşayacak..

Diğer içeceklerin alışkanlığından korunmak için yılda iki defa her vatandaşa ücretsiz çay aşışı yapılacak

her ilin merkezine demlik şeklinde çay içim merkezleri kurulacak

Toki çok şirin çaykent projesiyle çay bardağı şeklinde evler inşa edilecek

çay üniversitesi kurulacak,çay dersi zorunlu olacak

çaybank projesiyle faizsiz 5 yıl ödemesiz çay kredisi çaydaşlara demli bir hayat sunacak..

çay bayramı ilan edilecek
her sabah çaycınız kapınızı çalarak ''günaydın demli mutluluklar ''diyecek

çocuklar, gençler, yaşlılar çayevlerinde 24 saat oynama, dinlenme çay hakkında bilgi edinme seminerlerine katılabilecek
,,
çay hava yoluyla çaya ulaşmak artık daha kolay ve indirimli olacak..
çayın kilosu 5 kuruş olacak

Seylan -Rize projesiyle coco cola tarih olacak

kızılhaça karşı kızıl çay kurulacak

uluslararası çay olimpiatları yapılacak
Srilanka kardeş ülke olacak
yılda bir kez çay havayollarıyla çayın vatanı ziyaret edilecek o mubarek yerler koklanacak..
bebekler ilk üç ay sadece çay içecek..:eek:

her eve bir semaver projesiyle küçük demlikler tarih olacak

her merkeze kurulan çay mobese kameralarıyla çay içmeyenler tespit edilecek..:D
güneş enerjisiyle çaylar hep taza kalacak.
.
çay kolejleri açılacak
tarihi çay çeşmeleri onarılacak..
çaysat projemizle ikl uydumuz gökyüzünü süsleyecek

ve
bu kadar güzel çalışmalara rağmen çay içmeyenler sınırdışı edilecek..:p

hüseyin19

Harika olmuş bu :) Bunun üzerine bir bardak çay içilir şimdi :)

valla içilir de billah içilir.. türkiye çay partisi demli günler diler..:eek:

güzel bir yazı :) türkiye su partisiyle koalisyon kurması gerekir başka türlü olamz :D

:Dsüper bi yazı olmuş usta:D oyum sana:D her yer çay kokacak insanlar çocuklarının adını değiştircek çay dem demlik vs:)

kalbiselim
bakacağız artık eğer % 10 luk baraja takılma durumu olursa ''ki sanmıyorum çaykolikler bırakmaz'' o zaman Türkiye su partisiyle koalisyona da kapımızı kapatmıyoruz. malum çay sudan yapılıyor.. akrabalık, sponsorlun var..:eek:

asi93
evet kalfa..seni de kurucu üyelerden yazdık.çayın kalitesi, demi,tazeliği senden sorulacak..:eek: evet nufus müdürlüğü de çocukların adını dem,çaynur,çaytac,yaprak,seylan, rize çay koyanlara 5 kg bedeva çay verip kimlik işlemlerini bir çırpıda bitirecek..:eek:

mide sorunu olanlar için bi pakiti yok bu partinin.bu şekilde benim bünyemi bozar hüseyin bana hitap edecek vaat istiyorum yoksa oralet partisine oyum:):)

ayyüzlü
Çay Tıp Merkezinde bir çok branşta hizmet veren polikliniklerde miden için iyi gelebilecek tarçınlı çay,elmalı vişneli çaylarımız mevcuttur.. bu çaylar mide için bire birdir.

Türkiye Kahve Partisi: Aziz milletim, Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır. İçtiğiniz kahvenin üzerinden 40 yıl geçmemişse başka bir partiye oy vermek sadakatsizliktir, ltf herkes 40 yılını beklesin.

Hyr, 40 yıl bize oy verilmesi lazım.. Asıl 40 yıl sonra sizi bekleriz.

Güzel konu bulmuşsun Hüseyin harikasın.

süper bi yazi cay kolik olanlar cani cay istedi simdi bende isterim bu projelerden bitane cay kolik olarak

rotindaa

ÇPL çok dem-o (bak burda da çay demi var)krattır.

kahve partisine de saygımız sonsuz.
hem o elit içecektir bir defa ikram edilir. ancak çay varoşların,gettoların aynı zamanda orta ve yüksek sınıfın içkisidir. üyesi buradan srilanka'ya oradan çin e kadar uzanır. önce siz üye olun.

gurbetli

hele de gurbette çayevlerinde demli çay içip sılayı anmak ..ne demli olur bilir misin..?

Kahve Türk kültürüyle bütünleşmiş, tencere kapak misali ayrılmaz bir bütündür. Hiç bir kahvehane, hiç bir çaycı Türkklere kültürlerini unutturamaz. Türkiye Kahve Partisi bu uğurda kefenini giyerek, Siyaset sahnesinde büyük bir mücadele verecektir. Kahve sevmeyenler için diyeceğim şu ki; ya sev ya terk et.

Kaçak çayı muhakak duymuşsundur. Çay insanlarımızı kaçakçılığa, ilegal yapılanmalara sevk etmiştir. İnsanlarımızı doğru yola gelmeye, bunlara prim vermemeye davet ediyorum.

rotindaa
valla istrsen kuran a yemin kahveyi de seviyoz çayı da eğer iki partiye üyelik kabul olursa birinci üye benim..:eek:

bizim burada kaçak çay yani seylan çayı meşurdur o yüzden seylan partimizin yavru vatanıdır bayrağının üstünde rize çay yaparağı altıda seylan çay yaprağı mevcuttur.
mayınlara basa basa millet kaçak çay getirirdi şimdi liberalizm ,açık pazar kaçak maçak kalamadı her yere var içiyoz.. içiyoz..

Çok güzel söyledin Hüseyin. Yalanlardan bıktım, bende çay partisine geçiyorum. Bu millet uyanmış kanacağı yok zaten.

rotindaa
seni de aramızda görmek ne güzel..bir gün herkes tçp li olacak ( aziz yıldırımım kulakları çınlasın..)

Sağır olur, aramıza gelir ona göre:D:D

yeryüzündeki bütün çayları birleştirip demli bir çayı yeryüzünün en güzel göl çayı haline getirirdim ben de.:)

her sabah 3 bardak içerek parti tüzüğüne candan bağlılğımı ispatlıyorum.

hastalarıma çay içme ve stresten uzaklaşma seansları düzenleyeceğim:rolleyes:

bu kadar güzel çalışmalara rağmen çay içmeyenler sınırdışı edilecek.

alemsin valla
tam destek...:)

yeni üyeliğiniz hayırlı ve demli olsun çaydaş..

mesela van gölü sodalı değil de çaylı olsa ne güzel olurdu.. hem iç hemde içinde yüz oh ne ala..:eek:

çayistan devletinde tabi ki bu kadar hizmetten sonra nankörlük edenler sınırdışı yapılmalı bence..

Çay partisine üyelikler için acele edin çaydaşlar..

Üst Alt