Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Telefonda ya da Bilgisayarda oynadığınız Oyunlar neler?

Micro123

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
70
bilgisayar oyunu olarak valorant'a takmış durumdayım
yeni nesil counter strike gibi
sizin oynadığınız oyunlar var mı bilgisayarda ya da telefonda olsun?

Biz geri kafalı kaldık yeni nesil oyunlarda halen canım sıkıldıkça girip metin2 oynuyorum.

25 kuruş bulduğunda internet kafelere koşan son nesilden biri olarak fps oyunları ağır geliyor artık bana, eski enerjimiz kalmamış :)

Metin2 değil de knight online oynardım cs 1.6 oynardım ardından silkroad çıkmıştı knightan ona geçmiştik

Ne günlerdi 20 yıl önceleri
Ne sabır varmış o zamanlar
Uykusuz kalıp bütün gece oynayıp sabah okula gittiğimi bilirdim

Knight online dan sonra o tadı hiçbir yerde bulamadım belki biraz Rus sw de lost ark arena da

Moto GP24 sürüş destekleri kısmen bile kapatıldığında klavye ile oynamak imkansız bir hale gelmiş. Tekrar 90'lardaki gibi joystick Kullanmaya alışmam gerekiyor.

Play station bi oyun var
Dev Anakonda var ondan kaçmaya çalısiyorum ormanlık alan da

Knight online dan sonra o tadı hiçbir yerde bulamadım belki biraz Rus sw de lost ark arena da
Artık oyun oynamadığım halde eğer hile yapılmasına izin verilmemiş olsa bugün bile knight online oynamak istediğim oyunlar arasında olurdu. Tabii 24 saat hiç başından kalkmadan oynadığımız oyun bize ne kazandırdı orası da ayrı konu.

Oyunun adı yokmu?

@OturanBoğa Bu trolün kaç hesabı var burda?
Sen kimsin hayırdır beni etiketlemissin
Babanın çiftliği mi burası beni etiketlemissin
Sen kimsin pardon da mobing yapıyorsun ?
Hakkkinda cezai işlem yaptirtirim mobing yaptığın için !

Son düzenleme:
Geç oldu şimdi onlarca mesaj yaz vaktim olursa yarın akşam dönüş yaparım.iyi akşamlar.

Benimle muhatap olma her kimsen
Mobing yapma birdaha işine git
Hadsiz sen gelip mobing yaptin bana
Birdaha mobing yaparsan cezai işlem yaptiricam ok
Isın gücün yok galiba bana mobing yapmaya gelmişsin

Son düzenleme:
@zubizaretta, ozamanlar usko vardı o yüzden farklıydı olaylar şimdiki serverlar tr olduğu için birde işleri TL ye döktüler bı halta benzemiyor parayı basan keyif yada kulis yapiyo saçma sapan şeyler vakit ayırmaya degmez

Üst Alt