Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Temporal kemikte fibröz displazi hakkında bilgi verir misiniz?

mavişim1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
benim oğlum 14 yaşında ve temporal kemikte fibröz displazi teşhisi konuldu bu konuda neler yapmamız gerekeceğini ve önümüzdeki süreçte ne gibi olumsuzlukların bizi beklediğini bilmiyorum.lütfen bu konuda neler yapabileceğimizi ve kime nereye başvuracağım ve gelecekle ilgili kaygılarımın giderilmesinde bana yardımcı olursanız sevinirim .saygılarımla

bu baya ciddice bir sorun ama ehil ellerde insallah sifa bulursunuz
arastirma hastanesinde iyi taninan kbb doktoruna basvurunuz o sizi yonlendirir ameliyat der
iyi bir doktor elinde tedavinize devam ederseniz yuz felci olmaz isitme kaybinizda insallah minimum seviyede kalir

temporal kemikte fibrözdisplaze hastasıyım.mart ayında ameliyat oldum ve 2. ameliyatım gerekli
görüldü çokyakında tekrar ameliyat olacam.

mrh nerde ameliyat oldunuz bana önereceğiniz bir doktor varmı neden 2. ameliyat oldunuz.ameliyat hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.ameliyatı kulak arkasındanmı yapıyorlar yüzde iz oluşuyormu şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Benımde aynı fibroz displazi çene kemıgımde amalıyat oldum bı caresı varmı tedavısı

Üst Alt