Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Terör ve açılım

sansarak_i.bulut16

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
terör evet terör.tüm şiddetiyle devam ediyor.halen bir gün mayın birgün pusu başka bir gün baskın.bu vatanın yeni filizlenmiş gencecik evlatları her gün birer birer evlerine şehit olup dönüyor.yine anaların yüreği yanıyor.bizler ne yapıyoruz vah vah deyip 10 dk. sonra unutup yine günlük hayatımıza dönüyoruz.yani ateş düştüğü yeri yakıyor.ama beni farklı etkiliyor.ben askerliğimi 93/94 yıllarında HAKKARİ/ÇUKURCA/UZUNDERE dağ komando bölüğünde yaptım ve iki tertibimi şehit bıraktım.ISPARTA dan SELÇUK DOĞAN,G.ANTEP den ALİ İHSAN TEKOĞLU.Allah ikisinede gani gani rahmet eylesin,mekanları cennet olsun.
gelelim açılıma başbakan bi açılımdır tutdurdu.bu neyin açılımı.daha ne özerklikler verecek teröristlere.herifler kandilden geldiler efsane gibi karşılandılar.benim ülkemde özgürce yapamadıkları ne var.bizlerden daha üstün yaşıyorlar be.vay biz azınlığız,yok biz eziliyoruz yok şöyle yok böyle.özgür değillerde benim bindiğim araca binemiyorlarmı,benim gittiğim okula gidemiyorlarmı ,üstünde atamın resminin bulunduğu parayı kullanmıyorlar mı,benim gittiğim hastaneye gidemiyorlar mı.bunlar ne ki bizden fazlalıkları bile var.elektriğe,suya bizim kadar para ödemiyorlar.vergileri bizimkinin onda biri bu hainler benim ülkemde millet vekili bile oluyor.DAHA NE AÇILIMINDAN BAHSEDİYOSUN SN. BAŞBAKAN.yarın öbürgün ülkedeki diğer azınlıklar bizde daha fazla özgürlük istiyoruz derlerse.çerkezler,gürcüler,lazlar yörükler,aleviler.herkese bir açılım vardır herhalde.bütün bunlar ayak oyunlarıdır,bunlara çanak tutup açılım maçılım deyip durmayın.buna alet olursanız SN.BAŞBAKAN bu ülke
parçalanır!

İşte Bu!
Yürekten gelen sesler... Mutfaktan gelen tıkırtılar ile karıştırılmayacak kadar halisane, içten, gerçeğin ta kendisi...
Kardeşim, öncelikle O; bu cenet misali vatan için, gözünü bile kırpmadan canlarını verip; Peygâberlikten sonraki mertebe olan şehitlik mertebesiyle ödüllenen tertiplerinize; Allah'ımdan rahmet dilemek, ne kadar yakışık alır, bilemiyorum.
Şu mantıkla ki; Peygâmberlikten sonraki mertebeye erişen kişinin yanında biz; "Gökdelen yanındaki gecekondu" gibi olacağımızdan; biz, o gökdelenler ile boy ölçüşmek bi tarafa, ancak "gölgelerinde gölgelenmek"ten öteye bişi yapamayız...
Lâf ebeliğini bırakayım; ALLAH GANİ GANİ RAZI VE HOŞNUT OLSUN ONLARDAN!

İnşaallah, o tertiplerinizin şefaatçisi olacağı, 72 kişiden biri olursunuz...

Üst Alt