Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Teşekkürler Dünya

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
‎" Kötü şeyler gördük. Savaşlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, ağlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koşan tinerci çocuklar gördük. Bizde öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. Teşekkürler dünya."

Bu gün bu sözleri okudum ve öyle hoşuma gittiki.. Şu günümüz dünyasına bu kadar uyar hani bu söz.. Evet her bir köşede ayrı acılar ayrı savaşlar üzüntüler var. Ama yinede herşeye rağmen gülebilmeyi mutlu olabilmeyi başarıyoruz yinede herşeye rağmen hayat çok güzel ve dünyanın beraberindede bir çok güzellikler var.. Hayat içinde üzüntüleri ve acıları barındırdığı kadar mutluluk ve bir çok sevincide barındırıyor.. Ve birkezde ben diyorum Teşekkürler dünya ve hayat bize bu güzellikleri sunduğun için..

[FONT=Verdana]Gracias a la vida ! :eek: [/FONT]

[FONT=Verdana]Mercedes Sosa 'dan [/FONT]
[FONT=Verdana]Teşekkürler hayat ; verdiğin her şey için ...[/FONT]

Dünya hepimize yeter, tüm insanların karnı doyar. Eko sistemi tahrip eden tek canlı türünün 'insan' (!) olduğunu biliyorum.
Açlıktan, yoksulluktan ölen kadınlar, çocuklar, yaşlılar, erkekler var! Savaş mühimmatlarını pazarlamak için sürekli kaotik ortam yaratan haydut devletler ve şirketleri var! Yeryüzü, elbet bir gün yüzünü insanlığa dönecektir.

Üst Alt