Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

teşhis koymaktan aciz psikiyatr/psikologlar

hayaldenDunya

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
sürekli depresyon hali işlerde başarısızlık girip cıktığım işin sayısı belli değildi uyumsuz kavgacı olmakla suçlanmak aşırı dikkat dağınıklığı üretimde verimsizlik çok hata yapma odaklanma sorunu arada psikiyatr ları dolaşıyorum başka başka teşhisler koyuyorlar birisi al bu ilacı 6 ay kullan gel bir diğeri bu bir kişilik yapısı böyle yaşamaktan mutlu olanlarda var en komiğide evlen geçer diyeni...bu ilaç işe yaramadımı birde bunu kullan yani deneme tahtası yapalım seni...yıllarım böyle geçti hayata bir türlü uyum sağlayamadım neyseki sonunda doğru teşhisi koydularda rapor alabildim bunun bir engel olduğunu ve rapor alınabileceğinide bilmiyordum şimdilerde üstüme çok gelmiyorlar daha anlayışlı bir iş ortamı fazla sorumluluk yüklenmemek keşke çok yıllar önce doğru teşhisi alabilseydim bukadar çileye değermiydi...eksik teşhis bana acı bir hayat olarak geri döndü

Üst Alt