Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Topunuz Kurusun!

bendeniz

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
[h=3][FONT=Indie Flower]Bir ara, Fizyoterapistimin önerisiyle Su Terapisi alacaktım. Başta red etmiştim ama hem yüzme öğrenirim, hem de iyileşebilirim diye bir taşla iki kuş vurmayı amaçlamıştım.[/FONT][/h][FONT=Indie Flower]Ablam okullarla konuşup ayarlama yapmaya çalışıyordu. Diğer öğrencilerle aynı an da öğrenemeyeceğim için, özel öğretmen gerekliydi.

Uygun bir yer bulduk da. Ama oradakiler bana öğretmenlik yapmak istemediler. Nedeni ise çok tatlı, çok şirin, çok da mantıklı:
Ben engelliyim...

Ulan zaten engelli olduğum için istiyorum ya. Yoksa çok meraklıydım, suyun için de dans etmeye.
Engelli olmam ne benim, ne de sizin yüzünüzden. Ama engelli kalmam kesinlikle sizin yüzünüzden.

Bir şeyi sorun etmeden önce, nedenini iyice bir araştırın. Allah sevdiği kullarına ekstra zorluk verirmiş. Ve bunun bedeli, bir kaç hareket kısıtlığıysa ne olmuş?
Ne olduğunu söyleyeyim. İnsani değerlerim azalıyor, haklarımdan mahrum kalıyorum...

Sakın bu engelleri Allah verdi diye, bunu isteyenin yine O olduğunu zannetmeyin.
Bunu yapan sizsiniz![/FONT]

Üst Alt