Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Torium AVM'ye alkış

Landish

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
1
İstanbul Haramidere mevkiindeki Torium AVM , engellilere ücretsiz bale hizmeti veriyor.
Bu arada bu alış veriş merkezini otoparkında engellielre çok sayıda engelli park yeri ayırmış ancak bunlar her zaman diğer araçlar tarafından işgal ediliyor.
Anlaşılan engelli araç sürücülerini zor durumda bırakmamak için Torium AVM engelli araçlarına ücretsiz vale hizmeti vermeye başlamış.

arabanızı alıp oto parka götürme hizmeti

güzel bi hizmet gerci benim burnumun dibinde daha hala gidemedim gerci aracım yok halk otobüsleri sağolsun

Benim aracım da engelli aracı değil, bu hizmeti kullanmayacağım ama düşünüp uygulamaya geçirmesi güzel, ben takdir ettim.
Ama engelli aracı olan arkadaşımız AVM girişinde aracını valeye teslim edecek ve yer aramadan parkla uğraşmadan AVMye girecek, çıkışta da aynı şekilde aracı ayağına gelecek ve bunun için bir ödeme yapmayacak.

Harika bisey bence allah razı olsun bunu düsünüpte uygulamaya sokanlardan

ama 00:00 dan sonra biten sinemaya girmemek lazım asansörler kapalı oluyor tam bi rezillik

Yapılması gereken bir hizmeti bizlere yapılan bir iyilik yada lütuf gibi gördükçe aslında daha ne kadar çok eksiğimiz olduğunu hep bir kez daha bir kez daha anlıyoruz hepsi bu.

sırdaş,
yapılması gereken hizmet demişsin...
İstanbul'da 200'ün üsütnde AVM var, kaç tanesinde bu hizmet var? Ben ilk Torium'da rastladım ve şaşırdım da. İhtiyacı olan arkadaşlarımız adına da sevindim açıkçası.

Üst Alt