Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Total kalça protezi için Adana Balcalı üniversitesinde ortopedist önerisi..?

ismixch

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
ankilozan spondilit hastasıyım, kalçalarım artık iflas etmiş durum da Mersin de yaşıyorum . Burada ssk hastahanesin de boynumun eği minden dolayı ameliyat edemeyeceklerini söyledi doktor, Adana balcalı üniversitesini tavsiye etti doktor .Bu ameliyatı yapacak işin de uzman bir ortopedist tavsiye edermisiniz

sen her yerde ameliyat olamazsın
aneztesinde fiber optik cihaz kullanacaklar.
normal uyumayacaksın.üniversite hastanelerinde bu ameliyatı ol.

geçmiş olsun arkadaşım değil ortağedi doktoru balcalının kendisi tavsiye edilmez bence başka hastanede ol amelyatını diri giren ölü çıkıyo ordan benim sakat olmama sebep o hastane benden demesi tekrar geçmiş olsun... adana başkent hastanesine git bence

ben ist da Prof. Dr Nejat GÜNEY Bey e oldum kendisi mukemmel bir insan mukemmel bir operator illa oralarda olman gerekiyorsa Ortopedia Has de Adana da Emre Togrul Bey var git ona ol. Ama sartların ist a gelmeye uygunsa Nejat Bey e ol ve korkma..

Üst Alt