Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Travocort kullandığım için penisten kan gelmesi..?

ahmetak

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
bir doktor mantar enfeksiyonu için bel altı bölesinde bana travacord vermişti bu ilaçı sonra devamlı kullandıım idrarımdan bu yüzden kan geliyormuş 1 sene boyunca cahillikle kullanmış oldum bu durumda testisime zarar vermiş olabilir mi ? bir doktor okusun lütfen yardım

ahmetak Testislere bir zarar verceğini düşünmüyorum.Genel de idrardan kan gelmesinin(Hematuri) nedeni idrar kesesi, prostat büyümesi yada böbreklerdir.Uroloji uzmanına başvurun. Gerekirse IVP ve sistoskopi yapılır.

doctor_student

ama aşırı kullandım hatta haftada bir tüp bir sene böbreklerim sızlıyordu cahillik kulaktan dolma eczane bilgisi birde testisimde bir sert şişlikte oldu tesekkür ederim

ahmetak

Üroloji uzmanına kesin görünün o zaman. Testislerden bilateral testicular usg ve üst batın usg ister ve doktora danışmadan kafanıza göre ağrı kesici bile almayın

Üst Alt