Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tükenmek...

ahmet_hoca

Yeni Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0
Tükenmek hakkında hep konuşulurya. Tükendim,tükeniyorum vs. Ben şunu öğrendimki tükendim, tükeniyorum, bittim, bitiyorum diyenler de aslında hiç öyle bir durum yok. Sadece ilgi bekliyorlar ve bazılarımız bu durumdan mutluluk duyuyor.
Asıl manada tükenen insanlar sadece en yakın bildiklerine, gönüllerini açtıklarına bunu açarlar. İşte o an bilinki size gelen sevdiğiniz uçurumun kıyısından size sadece yaşlı gözlerle bakıyor. Elini uzatmanız ve uzatmamanız arasında sadece an vardır ve o an avucunuzun içiyle değilde parmaklarınızla dokunursanız bilinki artık sevdiğiniz, seveniniz bitmiştir.
Tükendim diyen insan karşınızdaysa yapacağınız tek şey şu; Bundan kaç kişinin haberi veya bilgisi var sorusunu sormak. Sizden başkaları da biliyorsa korkmayın sadece ilgi istiyor. Eğer sadece siz biliyorsanız işte o zaman dikkatli olun yahut elinizi çekip haline bırakın.

Nasil yani tek kisi biliyorsa uzak durmak mi lazim herkes biliyorsa ilgi mi göstermek gerekiyor yoksa ben mi yanlis anladim?

Tek kişi biliyorsa o bilen kişi gerçekten özeldir ve bilen kişinin yardım için yanında olması şarttır. Ama bahsedilen konuyu herkes biliyor ve bu dertli(!) arkadaş herkese anlatıyorsa bilinki sadece ilgi istiyor. Zamanınız varsa keyfinize kalmış bişey :)

Gurbetli;bt13332' Alıntı:
Nasil yani tek kisi biliyorsa uzak durmak mi lazim herkes biliyorsa ilgi mi göstermek gerekiyor yoksa ben mi yanlis anladim?

Tek kişi biliyorsa ilgi göstermesi lazım, herkes biliyorsa bırakın haline :)

yanlis anlamisim yanlismi yapiyordum bu zamana kadar diye sordum kendime Allah razi olsun aydinlattigin icin.

Peki o tek kişinin ilgisi yeterli değilse ve karşıda kabul etmiyorsa sayın psikolog bey.

Gurbetli;bt13338' Alıntı:
yanlis anlamisim yanlismi yapiyordum bu zamana kadar diye sordum kendime Allah razi olsun aydinlattigin icin.

Allah hepimizden razı olsun.

ECE;bt13339' Alıntı:
Peki o tek kişinin ilgisi yeterli değilse ve karşıda kabul etmiyorsa sayın psikolog bey.

İlgi her zaman yeterlidir, inci olmadan önce midyedeki kum tanesidir, sabır önemli.

Üst Alt