Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye'de Engelli Olmak

LEYLASIZ

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar ben adanalı engel tanımayan engelli şair yazar ve söz yazarı alper demir ....

Yayınladım 5 tane şiir kitabından sonra "türkiyede engelli olmak" adlı yeni bir araştırma kitabı hazırlıyorum bu kıtabımda türkiye de yaşayan engelli dostlarımızın karşılaştıkları zorlukları kalemime alıyorum sizlerınde yaşadığı zorluklar varsa lutfen benımle paylaqşın kıtabımda yer

yorukbaba@hotmail.com

slm kadeşim iyi yazıyorsunda bunu okuyan dahada engelli,özürlü olan kişiler toplunda yeriyok ben denizlide kamuda 2004 yılında özürlü olarak işe girdim ama girdiğim günden bu yana yapılmayan kalmadı özürlüsün diye toplumda rencide edildin arkadaşlarımın içinde yüzüne tükürsünler bakımşefimizx şerefsiz kelimeleri kullandı bunlara dayanamadım geçem hafta intihar ettim ama kurtardılar ama bu rezil dünyadan kurtulmak için birileri kendini ortaya atmadıkça düyelmeyecek bu düzen bizleri topluma kazandıracağız diyorlar ama ben inanmıyorum bizleri topluma ezdiriyorlar kolay gelsin.

denizli 20... her ne olursa olsun ne şekılde zorluklarla karşılaşırsanız karşılaşın... İNTİHAR ETMEK çözümmü sizce,
değil ugulamak bunu düşünmek bile zayıflıktır... pes etmektir... başaramamaktır... size verılen emanet cana hor bakmaktır...
edeceğiniz mucadele sız öldukten sonra ne kıymeti olur ki... yaşayarak mucadele edipkazanmak değilmi asıl olan...

Üst Alt