Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Turknet kampanyamı telefonla uzattım. Acaba dolandırılır mıyım?

volkano39

Üye
Konular
157
Reaksiyonlar
1
Bu sabah beni güya turknet ten aradılar ev internet kampanyamin bittiğini ve Digiturk hediyeli internet kampanyalari olduğunu söylediler buna göre ilk yıl internet artı Digiturk 100 lira ertesi yıl yalniz internet 50 lira olduğunu söyledi ben de onay verdim şimdi telefonlara çıkmıyorlar. Adresim disinda bilgi vermedim acaba beni dolandırılirlar mi

volkano39

Kart numarası veya kart şifrenizi vermedinizse bir şey olmaz sanırım.

Bu tarz dolandırıcılık çok revaçta. Beni nerdeyse hergün arıyorlar, açıyorum. İnternet - taahhüt vs. deyince direkt kapatıp engelliyorum.

volkano39

Kesin dolandırıcılar. Bu son bir yıldır belki on binlerce kişiye yapılan dolandırıcılık... turk.net sitesine girip kendi bilgilerinle online bak bakalım durumun nedir. Sonra oradakilerle 0850 288 80 80 TurkNet hattından iletişime geçip ne olduğunu anlamaya çalışırsın.

Bak burada da dolandırılma hikayeleri var

yıl 2022 hala bu dolandırıcılara nasıl inanıyorsunuz aklım almıyor !
size iyi bir teklif mi verdiler yapacağınız şey basit şu an müsait değilim 1 saat sonra arayın eğer ısrar ediyorsa bilin ki dolandırıcıdır, firmadan gerçek aranma yapılıyorsa ne zaman müsait olduğunuz soruluk tekrar aranır bu arada da bakarsınız orjinal sitesine böyle bir kampanya var mı yok mu diye . Yalvarırım yapmanız gereken tek şey sakin olup internet üzerinden arama yapmak

Turknet kampanya için aramaz itibar etmeyin böyle aramalara.

Turknet de sözleşme olmaz uzatmada yokdur buyuk igtimalle farkli firmadir son donemde turknet 10 aylik bi prsinat konusu dusundu ama buda isteyene

dolandırılmışsınız. turknet zaten taahhütsüz çalışan bir şirket. çağ dışı bir internet hızı ile Digiturk dayatması yapılacak size. gelen kişileri kapıda çevirin ve turknete derhal bilgi verin geçişinizi yapmasınlar.

Turknet 1 gigabayt fibere zam geldi 300 den 400 lira oldu,1 sene peşin ödenirse 300 tl den devam edecek.

Üst Alt