Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tuzla Devlet Hastahanesi

MuTanG

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
11
Daha önce başka hastahaneden epilepsi için başvurmuş ve %40 süreli rapor vermişlerdi.Kronik epilepsi olduğum için iyileşme imkanım olmadığı halde tekrar yenileme için gittiğimde vicdansız bir doktorun inatla kraldan çok kralcılık tutumu sayesinde aslanlar gibi %20 diye düşürüp dalga geçer gibi % 20 süresiz verdiler !...

6 ay sonra Tuzla Devlet Hastahanesi'ne başvurdum.
Personelin güleryüzlü sevecen ilgili durumu beni mest etti hayret içinde kaldım...
Doktorların sevecen alakalı ve anlayışlı bir biçimde davranıp ilgilenmesi daha çok şaşırmama vesile oldu...
Bir an rüyada olduğumu sandım ama gerçekti...
Bütün muayenelerimi 1 buçuk saat içinde bitirdim lakin eeg,mr ve kan tahlilleri olduğu için doğal olarak bir hafta sonraya sarktı heyete girmem...
Hele ki kendi bölümüm olan nöroloji bölümündeki çok değerli hanımefendi kibarlık,sevecen ve anlayış timsali değerli doktorumun davranışı daha çok mest etti.Bu yaşıma kadar ilk defa devlet hastanesinde böyle bir nadide doktorla karşılaşmış oldum...
Heyet günü tüm doktorların alakalı ve sevecen engelliye önemli değer veren davranışları takdire şayandı..
En sonunda %40 sürekli raporumu almış bulundum ...
Yolu düşecek tüm kardeşlerime tavsiye ederim...

Sağ olsun var olsun ilgililer. Böyle olumlu ve aklı başında tutumlarla çok sık karşılaşamıyoruz maalesef!

Ben daha önce Taksim Araştırma Hastahanesinde heyete girmiştim. Maalesef bilgisizliğim yüzünden raporum %34 de kaldı.OKB rahatsızlığım için doktor hanım bu özür kapsamına girmiyor diyerek herhangi bir puan vermedi.(şimdiki aklım olsa heyete hiç girmez dönerdim) diğer rahatsızlıklarımdan %34 de kaldım. Araya 3 yıl girdi, anne oldum, Efe büyüdü ve bi cesaretle Tuzla Devlet Hastanesine gittim.

Hastanedeki tüm personel çok yardımcı oldu. Özellikle sağlık kurulundaki memur bayan çok kibar ve bilgili bir bayandı. 1 aya gün verdiler. Bu sefer ilk önce OKB için muane oldum önceki tetkiklerimi gösterdim doktar hanım çok anlayışlı ve kibar bi bayandı. Hak ettiğim %30 u verdi. diğer bölümleri de gezdim. ve şükürler olsun %48 oranda raporumu 1 hafta sonra aldım.

Sadece sevgili göz doktoru 'görüyo musun? görüyo musun? ha gayret ha gayret bu harf ne bi daha bak' diyerek bayağ bi zorlasa da :)
şuanda raporum elimde. şükürler olsun.

yasmin2013

Sonuna kadar katılıyorum engelliden anlayıp saygı duyan bir hastahanedir.Hayırlı olsun...

Arkadaşlar Tuzla Devlet hastanesinde onkolog yok kanser hastaları için engelli raporu veremiyorlar. Başvurup boşuna beklemeyin.

ısmım hasko boş yazılar yazmaktasınız bırde dolu yazışmalar yapınız hıç devlet hastahanesıne arabasıyle gıden engellı yokmudur. Sozum ona dışarıya güvenlıkler koymuşlar engellılere ayrılan park alanları sağlam normal araç sahıplerıne tahsıs edılmektedır.

Arkadaslar heyet raporu almak icin Tuzla devlet hastanesi mi kolay olur Kartal egitim arastirma hastanesi mi kolay olur. Yardimci olan olursa sevinirim.

Üst Alt