Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tylol hot kullanımı zararlı olabilir mi?

İstorika

Aktif Üye
Konular
89
Reaksiyonlar
1
Birkaç yerde bu ilacın zarar verdiği yazılıyordu.Gerçekten doğru mu bu?

Bu ilacı kullanıyorum,ve çok faydalı.Ancak unutmamak gerekir ki her insanın bünyesi farklılık gösterir ve bir kişiye fayda sağlarken diğer bir kişide yan etki veya pasif etki yapabilir.

Çok fazla tüketilmemesi gerekiyor,bir bardağın arkasına ikinci bardak zararlı olur,ayrıca kalp hastalarının vb hastaların mutlaka içeriğini okumaları ve doktora danışmaları önemli bir konudur.

Aslında nurofen alacaktım ama onu eczanede bulamadım mecburen bu ilacı aldım.İçtikten sonra uykum geldi ve bende çarpıntı yaptı..

ben kış aylarında hastalandıgımda sürekli kullanıyorum ve bana çok iyi geliyor,tabi herkesin bünyesi farklı size yan etki yapmış olabilir,bende bir ara zararlı diye duydum,yaptıgım araştırmada ilacın içinde şimdi ismini hatırlayamadım bir madde varmış,bu maddeden dolayı amerikada yasaklanmış,ve daha sonra bu madde ilaçtan çıkarılmış,zaten zararlı olsa türkiyede kullanımıda yasaklanır..

uyku hali yapıyor zaten recetesindede bu durum yazıyor,araç filan kullanmayın diyor.

Boşver taylont maylontu soğan suyu kürü uygula doğal antibiyotik

Geçen boğazım ağrıyodu grip oldum biraz 4gün içtim eser kalmadı gripten:))

İlaç içmem ben

plüfovil93

Tylol hot paresetamol içerdiği üçin psikiyatri ilaclarına bazen ters düşebiliyor..çarpıntı ondan olmuş olabilir

grip olacağınızı hissettiğinizde bol c vitamini ve limonlu çay en güzel ilaç.
çoğunlukla bu şekilde atlatıyorum gribi.

Üst Alt