Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Umudum kalmadı artık...

pacebaby

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
bu nasıl bır ıs anlamadım anlayamıyorum . . . kafam karmasık algılayamıyorum bıle olanları artık . . .olanlar yasadıklarım benı cok yordu tukendım artık . . . buraya cok guzel seyler yazmak ısterdım ama olmuyor artık. . .dogustan kalp yetmezlıgım vardı ama bu kadar problem cıkarmıyprdu .b ı tansıyon dusuklugu ıle hastaneye yattım hastanede kaptıgım enfeksıyon basıma cok sey getırdı . . . 1 sene 2 aydır hayatım alt ust oldu . gecenlerde annem sandalyede benı gotururken yıne sunu dedım anneme neydım ne oldum anne. . . harıka bı hayatım vardı unıversıte son sınıftaydım bı yandan calısıyordum tatıl ıcın program yaparken tam . . . hastanede actım gozumu . . .: ( suan nısanlanmak uzereyım esımle daha harıka zamanlar gecırmek ısterdım ama olmayacak olamayacak . . . bana bı bebek gıbı bakmak zorunda kalacak . . .ama en guzel sey arkadaslar gercek askı buldum benı o kadar cok sevıyor kı sevmıyor tapıyor resmen sureklı yanımda sureklı destekcım. . . 3 ay yogunbakımda kaldım her gun geldı yanıma . . . daha neler neler anlatamam ya : )

Üst Alt