Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ürostomi ameliyatı olanlar deneyimlerinizi yazar mısınız?

muradhan

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar yaşım 42 ve hikayem 12 yaşından beri geçirdiğim bir elim kazadan sonra başladı ameliyatlar ard arda geldi ve sonuç mitrofonof uygulandı 2007 senesinde ama total inkontinans kesilmedi tabiki ve en son çare olarak ürostomi tavsiye etti doktorum
araştırma içerisindeyim nacizane bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim acil şifalar cümlemize saygılar.

Ürostomi ameliyatında tecrübesi olan yardımcı olabilir mi?

4 yıldır popo kısmında bası yarası var son birkaç aydır yara idrar yollarına intikal etmiş durumda idrar yolunun popo kısmında 4 cm'lik kısmı açıldı sonda kullanmasan idrar alttan akacak 3-4 doktora gittim istanbul medikal hastanesinde Selami albayrak sistostomi yapalım dedi kocaeli üni.cüneyt hocaya gittim ürostomi diyor.bu olay beni fazlasıyla tedirgin ediyor çalışıyorum ve göbeğimde torbayla dolaşacağım bu olay psikilojik ve gündelik hayatta tedirgin eder.söyleyeceğiniz birşey paylaşmak istediğiniz tecrübe veya önerebileceğiniz doktor olursa paylaşın lütfen

Deneyimi olan arkadaşlarımızın paylaşımlarını bekliyoruz?

Üst Alt