Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üst ekstremite ve sırt ağrılarına hangi poliklinik bakıyor?

mekankolik

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
bu tur hastalıklara hangı servıs bakabılır sol kol ust ekstremite ve sırt agrıları kosamamm durumu...

sırt ağrıları için verilen kas gevşeticileri sadece mide ve böbrek rahatsızlıklarına sebep oluyor. hiç bir faydası yok ben görmedi. sırt ağrılarından yanlız düzenli egzersiz ve masajla kurtulabiliyorsunuz.

Doç. Dr. Turan Uslu (Fatih Sultan Mehmet Hastanesi FTR Klinik Şefi) çok iyi bir doktordur. Kendisi sitede bahsettiğim PhyBack Nesyal Terapi'yi kullanan hekimlerimizden biridir ayrıca.

tsekkurler baben abı bu doktor kım anlamadım sızın tanıdıgınız mı yoksa önerdıgınız doktor mu?

Yok yok.. Tanıdığım değil.. Google'dan buldum.. Sitesinde egzersiz çizimleri ilgimi çekti.. O yüzden verdim linki.. Ama Sevgili Serhan tanıyormuş..

Evet Turan Hocayı tanıyorum. Gerçekten önerilebilecek iyi bir doktordur kendisi.

Üst Alt