Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 2. Amasya Buluşması | 30-31 Mayıs 1 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TEK KELİME İLE HARİKA BİR ORGANİZASYONDU...
Başta Özlem Murat VE Özlemin Kardeşi Dursun'a önce emekleri sonra da gösterdikleri misafirperverlik için sonsuz teşekkürler...
Yeni arkadaşlarla tanışıp eski dostlar ile sohbetler eşliğinde güzel manzara karşısında içilen kahvelerin tadı da bir başka güzeldi ..

Evet gerçekten güzel ve hoş bir organizasyondu. Uğraşıp çalışan herkesin eline ve yüreğine sağlık. Muhteşem manzaralar ve harika görüntüler eşliğinde içilen kırda semaver çayları da ayrı bir enfesti. Teşekkürler, haklarınızı helal ediniz.Tanışıp kaynaştığım ve içi gibi dışı da güzel olan Hacer hanım ve Gönül abla. İlginiz ve yakınlığınız için teşekkür ederim.

Öncelikle sizin gibi güzel insanları şehrimizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk.
Bizler kadar emek verip şehrimize gelen ve gelemeyip gönülleriyle bizlerle birlikte olan olan tüm arkadaş ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Herhangi bir olumsuzluğun olmaması en büyük mutluluğumuz. eksikliklerimiz olabilir onlarıda mazur gören arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Yeni arkadaş ve doslukların başlamasına vesile olabildiysek ne mutlu bize. Yüzünden gülücükler eksik olmayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür edip
daha nice buluşmalarda buluşmak temennisiyle mutlu kalın diyorum.
Emrullah abi emanetin Özlem kardeşime takdim edildi Ahmet Abi tarafından, diğer emanetler içinde Mahmut abimize ve size teşekkür ediyoruz :)
Çok iyiydi ya :)))))

Şeytanın_Avukatı;

Aranızda bulunmak çooook istedik,kısmet değilmiş.Benden herkese kocaman sevgiler,İlkere özel teşekkürler.....

Arkadaşlar bende merak ettim. Fotolar nerde paylaşıldı?ben göremedimde sitede

Organizeyi yapanlar ve katılımcılar hepiniz harikaydınız.özlemcim senin şahsında emeği geçen herkese teşekkürler.inanılmaz eğlendim.arkadaşlarla tanıştım .hepsi yüreği güzel insanlar.tanıdıklarımı tekrar gördüğüme çok memnun oldum. Amasya cidden güzel ,farklı bir yer.otelden ayrıldığımızda sibel lerle derneğe giderken geçtiğimiz yolları venediğe benzettim.her anın tadını doya doya çıkardım.hepinizi seviyorum.

Bu arada fotoları daha atamadım.

Fotoğraf makinam vardıda benmi çekmedim.:D Ayrıca o resimlerin çoğunu ben çektim.:D

Muhteşem 2. Amasya buluşması..özlemcigime teşekkürler

FIRSAT BULUP ŞİMDİ GİREBİLİYORM ARKADSLAR..AMASYA BULUMASINA AİLECEK İLK DEFA KATILDIK VE GERCEK HARİKA 2 GN GECİRDK..DUYGU BHCESİNE (ÖZLEMCİGİME) NE  KADAR TESEKKÜR ETSEK AZDIR SABRINDAN İLGİSİNDEN DOLAYI GERCEKTEN KUTLUYORM..AYRICA DURSUN'ADA BİZLERE GÖSTERDGGI FEDAKARLIKTAN DOLAYI COK TSEKKÜRLER .ELİMDEİ RESİMLRİ PAYLASIYORUM İSTEYEN ARKADSLAR ALABILIR..BİR DAHAKİ ULUSMALARDA GÖRÜSMEK ÜZRE. FAKAT RESİMLRİ YÜKLEYEMEDİM YRDIMCI OLUN BANA:(((

Güzel ülkemizin Amasya şehrini gördük yeni arkadaşlarla tanıştık.Tarihi ve doğal güzellikleri çok zengin olan bu ilimizi herkesin görmesi gerekir.
Diğer şehirlerdede yapılacak etkinliklerde buluşmak üzere emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

İlkercim olmaz olurmu en mühim teşekkür sana :)
Başına bir hal gelmeden elimize ulaştı ya daha ne olsun :)

müdürümün dediği gibi Öncelikle sizin gibi güzel insanları şehrimizde ağırlamaktan dolayı mutlu olduk.
Bizler kadar emek verip şehrimize gelen ve gelemeyip gönülleriyle bizlerle birlikte olan olan tüm arkadaş ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Herhangi bir olumsuzluğun olmaması en büyük mutluluğumuz. eksikliklerimiz olabilir onlarıda mazur gören arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Yeni arkadaş yeni yüzler görmek ve doslukların başlamasına vesile olabildiysek ne mutlu bize. Yüzünden gülücükler eksik olmayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür edip
daha nice buluşmalarda buluşmak temennisiyle mutlu kalın diyorum.
Emrullah abi ,Mahmut abi cemil abi Nurullah abi v diğerleri diploma için teşekkür ederim çok emek verilmiş harika bir şey olmuş.
Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Harun abinin makinasın da çekilen fotoğrafların hepsini site albümü bölümüne yükledim arkadaşlar

Engelliler biz “BİR” olduk Şehr_i Amasyada….
Tek kelimeyle muhteşem bir organizasyondu…
Sabahın en huzurlu saatlerinde elma palas otelin harika manzarası eşliğinde
Güzel bir kahvaltı…
Meshur çınaraltında Amasyali dostlarla ögle yemeği
Gün batımını Yeşilırmak kenarında otantik Amasya evlerine karşı
Şehzadelerin ve Kralların bizi hayranlıkla izlediği güle eğlene yaptığımız yürüyüş….
İris türkü evinde bağlama eşliğinde fıratın türküsünü yeşilırmağın sesinden dinlemek….
Amasya kalesinde en zirvede şahane manzara eşliğinde efsane aşıklar
Ferhat ile şirinide aramıza alarak dostlarla içilen semaver çayı…
Çiseleyen yağmur altında mırıldanılan şarkılar türküler ve yan masadan alkış sesleri…
Aşk buydu Herhalde………
Yedi kuğular piknik alanında kavurmayı kırmızılılarla yemek..
Ve tabiki selfieler…J
Gaziantepten usta ellerden çiğköfte partisi….
Ve yeni dostluklar güzel anılar..işte Amasyadan bende kalanlar….
(tek üzüntüm sen tut teeee Amasyaya gitte bir amasya elması yiyemeden gel.
Amanınnn kimseler duymasın..)….:)))))))))
Bizlere bu güzellikleri yaşama imkanı tanıyan başta duygu bahçemiz
Güzeller güzeli Özlemimize
Duruşu kibarlığı nezakatiyle Murat müdürüme
Güler yüzlü sıcak samimiMerdanımıza
Heryerde heran bizimle olan kardes Dursuna
İçindeki güzellik yüzüne yansıyan hanımefendi Salihamıza

Bakısındaki iyi niyet ve efendiliğiyle Sezgine
Fıkır fıkır güler yüzleri ve ilgileriyle Sibel ve Meral hanımlara..
Rahatsızlıgına rağmen bize hosgeldine gelen bağlama hocamıza
Ve katılımlarından dolayı dört bir yandan gelen sevgili dostlara
Yol arkadaşlarıma, gönül dostlarıma binlerce teşekkürler….

İyiki varsınız…. Hasretle kucaklıyorum hepinizi…. Selam olsun amasyaaaaaaaaaaaa…J)

Bettycim en kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle.... bende cok memnun oldum sizleri tanıdığıma..
sevgiler kucak dolusu..:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt