Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 24 Temmuz 2011 Pazar günü Seyr-i Alem / Tuzla Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sgurkan

Aktif Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
2
Buluşmayı düzenleyen: sgurkan (Sultan)
Buluşma tarihi: 24 TEMMUZ 2011 Pazar
Buluşma saati: 10:30 - 17:30 arası
Buluşma Adresi: AHMET KILIÇ BULVARI.SAHİL DOLGU ALANI / Seyr-i Alem
Diğer açıklamalar: Kahvaltı + Yemeklidir (İsteğe bağlı).Kahvaltı menüsü 120 çeşit malzemeden oluşmaktadır.Dilediğinizi seçebilirsiniz,açık menüdür.Çay sınırsızdır.
İrtibat No : 0538 5199960 ve 0507 4281875
Kahvaltı ve Yemek Menüleri Hakkında Bilgi : Kahvaltı: 15 TL, Yemek: 15 - 25 TL Arası İsteğe Bağlı,
Not: Öğleden sonra kalmak isteyen arkadaşlarımız olursa menüdeki yemeklerimiz bu fiyat arası... Yemeklerde gerekli indirim yapılacaktır.

Katılımcılar:
1- sgurkan+3
5- Anlıyorum_Deme_Bana
6- ihtiyar delikanlı +1
8- Yeminli_Gözlerim
9- svedrif +1
11-senolabi
12-marbiling +1
14-...ansızın...
15-Beyhude + 1
17-kemalcakir19
18-salim52
19-gul_gonca
20-CEREN ve eşi AntiOksidan
22-Mehmet AKYILDIZ +1
24-iskocyalim
25-Real
26-Mesut İncesu
27-şimal 4
28-bdrttn_26
29-

AÇIK ADRES : Cami Mah. Ahmet Kılıç Bulv. Sahil Dolgu Alanı TUZLA / İSTANBUL
ULAŞIM: BİNİŞ DURAĞI : KADIKÖY HAT NO : 130
Mecidiyeköy Şişli Beşiktaş dan Geçen HAT NO :500 ES
İNİŞ DURAĞI : SAHİL PARK-TUZLA ( Tuzla ilçe emniyet müdürlüğünün hemen karşısında )
[FONT=Verdana]
ImageProxy.mvc
[/FONT]

İsim yazdırmayan arkadaşlar,ben kararımı henüz vermedim,son hafta karar vereceğim diyenler,isimlerinizi yazdırmanın son haftasına gelmiş durumdayız.Buluşmalara hiç katılmayanlar,katılmak isteyipte ben sıkılırım diyenler,emin olunuz ki hiç sıkılmayacaksınız,bekleriz.:):)
Saygılar...

CEREN Ablam ve eşi Anti Oksidan Abim ekleyebilirmiyiz.Sn.yetkili arkadaşlar.Teşekkürler :)

Hafta sonu evdeyim sıkılırım diyenler,ne yapsam ne yapsam diye düşünenler:)hafta sonu dostlarla kahvaltıya ne dersiniz:):):).Bi düşünün derim bence:)

İstanbul cok sıcak, yolda bir su birikintisi bulsan gireceğim :)

Mehmet AKYILDIZ +1 olarak ekleyebilir miyiz?:)sayın yetkili arkadaşlar:).Teşekkürler:)

Merhaba Bende büyük bir aksilik olmazsa gelecem listeye ekleyebilirsiniz :)

bende katılıcam ama ismimi nereye yazdırıyorum nasıl yazdırıcam

bende katılıcam ama ismimi nereye yazdırıyorum nasıl yazdırıcam

Sn:şimal 4,bu mesajı yazmış olmanız yetelidir.Gün içerisin de yetkili arkadaşlar listeye isminizi ekleyeceklerdir.:)

şimal 4,ekleyebilir miyiz Sn.yetkili arkdaşlar.:)Teşekkürler.

Faceden kabul ettik ama listeye ismimizi eklememişsiniz :))

Eklendiniz arkadaşım:) Teşekkürler.Burda ismi olmayıpta face de katılacak olan çok kişi var:)onları da kişilerin kendi isteğine göre buraya ekliyorum:)

ALIKALKMAZ;

Sn:ALIKALKMAZ bey,buyrun geliniz efendim :)sizi de ekliyoruz listeye :)

işte son saatlerimiz:)sabah olacak dostlarla kahvaltıdayız:) gırgır,şamata bol muhabbet,doyumsuz olacak :):):)
Varmı ismini yazdırmak isteyen:D:D ben eksik kalmak istemiyorum diyen:D:D

tuzla aydıntepe deyim başiğini yeni gördüm tü arkadas aksiliğe bak gelemem ama mekan süper iyi eğlenceler arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt