Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Uzakken soğukluğun, yakınken ateşin yakıyor...

ahmet_hoca

Yeni Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0
[SIZE=3]Benim senden uzak olmam belkide sana mutluluk getirecek. Ama sana olan uzaklığımda yokluğunun buz gibi soğukluğu canımı yakıyor. Dünyada sadece yakan şey olarak ateşi öğrettiler bize. İnan koskoca bir yalan. Sevdiğinin uzaklığı ve o buz gibi yokluk herşeyden daha bir acı yakıyor. Sen, senden kurtardın sanıyorsun beni. Sen kendini benden kurtardın ama ben diye birşey kalmadıki zaten.

Sana ben yakınken her halimle sana şikayet sebebiydim. Vurdumduymazdım, anlayışsızdım, seni hiç anlamıyordum, her halimle seni aşağılıyordum(sana göre). İşte artık ben yokum ve sen daha mutlumusun? Senin mutlu olmadığını biliyorum kar çiçeğim, çünkü bende mutlu değilim.

Her zaman o gülümseyen halimle gözlerimin önünde olacaksın. Her gece ve her an tek duam senin mutlu olduğunu duymak, görmek ve bilmek...

ahmet_hoca 28.05.2015[/SIZE]

Üst Alt