Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

V.H.K.İ ve Bilgisayar işletmeninin ek göstergesi var mıdır?

aydünyavaz

Aktif Üye
Konular
627
Reaksiyonlar
222
V.H.K.İ ve Bilgisayar işletmeninin ek göstergesi varmıdır sizce. Şuan ekgöstergem yok

"HİZMETLİ" kadrosundayım şimdi.
Ek göstergem yok şuan "sıfır"

Var 4 dereceden sonra ek gösterge devreye girer egitimlede alakalidir lise farklidir yüksekokul ve üzeri farklidir 2 ye ayrilir yani memurlarda sadece hizmetlinin ek göstergesi olmaz

Şimdi ben DERECE 8 KADEME 3 üm. Bu kadrolardan birine atanırsam ne olur? (2 YILLIK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLDUM BEN)

Ne olur 4 geldiginde devreye girer
Hizmetliyede yeni ek gösterge geldi son düzenlemeye göre

nostaljik

Ben DERECE 8 KADEME 3 üm şimdi. ("Hizmetli" Kadrosundayım şimdi)

Benim EK GÖSTERGEM 690 olurmu acaba. (BU KADROLARDAN BİRİNE GEÇERSEM 4 OLURMU)

4 nasıl olur?

Olurmu?

ayDÜNYAvazo,
Sizin 4'üncü dereceye inmeniz için 9 yıl çalışmanız gerekiyor. O da 8 yıldan 1 kademe alacağınızı varsayarsak. Ben şu anki derece ve kademeniz üzerinden hesap ettim. 2032 yılında ancak 4'üncü dereceye düşersiniz.
VHKİ ya da Memur statüsünün ek gösterge rakamı: 2800'dür. 600 puan verilmeden önce 2200 idi. Elbette derece ve kademe bu rakamı etkiler. Derecesi 1/4 olan ile 4/1 olan arasında fark vardır. Ancak hizmetli kadrosunda fark yok. Hepsi de 600 ek gösterge aldı.
Saygılar

V.H.K.İ. veya BİLGİSAYAR İŞLETMENİ olursam ne kadar ek gösterge alabilirim.
Bu kadroya yükselmem dolayısıyla DERECE ve KADEME de bir yükselme olabilirmi hiç?

(VERİ HAZIRLAMA ve KONTROL İŞLETMENİ
BİLGİSAYAR İŞLETMENİ kadroları için)

EKPSS 2022 ye katıldım önlisans mezunu olarak.
78 puan aldım bu sınavdan.Tercih yaptım ve sonuçu bekliyorum.
(Bu kadrolara atanırsam ben ne olur ne değişir.)

ayDÜNYAvazo,
Maalesef ek gösterge alabilmeniz için 4/1'ne inmeniz gerekiyor. Bu (4/1) derece ve kademeye indiğinizde 1400 ek gösterge rakamı alabilirsiniz. Tabi. VHKİ ya da Bilgisayar İşletmeni olabilirseniz. Malumunuz bu kadrolara ancak GYS ile atama yapılıyor.
Saygılar

(VERİ HAZIRLAMA ve KONTROL İŞLETMENİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ kadroları için)

EKPSS 2022 ye katıldım önlisans mezunu olarak.
78 puan aldım bu sınavdan.Tercih yaptım ve sonuçu bekliyorum.
(Bu kadrolara atanırsam ben ne olur ne değişir.)

turkona

(Bu kadrolara atanırsam ben ne olur)

V.H.K.İ ve Bilgisayar işletmeninin ek göstergesi varmıdır sizce. Şuan ekgöstergem yok

"HİZMETLİ" kadrosundayım şimdi.
Ek göstergem yok şuan "sıfır"

Bunlarda EK GÖSTERGE VARMIDIR?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Genel İdari Hizmetler ve Yardımcı Hizmetler kadrolarında 4e düşmeden maalesef ek gösterge verilemiyor.
V.H.K.İ ve Bilgisayar İşletmenin'de 4e düşünce ek göstergeniz yüksek okul mezunu iseniz 1400, lise mezunu iseniz 1250 olur. Her derece düşüşünüzde bunlar kademeli olarak artar.
Hizmetlide ise 4e düşünce 600 olur ve kadro dereceniz değişsede bu sabit kalır.

Evet 2 yıllık YÜKSEKÖĞRETİM mezunuyum. DERECE 7 KADEME 2 ye yeni yükseldim. "HİZMETLİ" kadrosunda 5434 SK TABİ yim ben.

7 ye 3 e yükselince 6 ya 1 e mi atlayacağım böyle bir mükafat varmıdır?

SANIRIM CEZA ALMAYINCA BİR ÖDÜLLENDİRME VARMIŞ.

hizmetli kadrosunda iseniz 4e düşünce ek gösterge hak edeceksiniz.

hayır öyle bir durum söz konusu değil. sadece 8 yılı dolduran ve herhangi bir ceza almayan memura bir yan verilir. 7-2ye yeni yükseldiyseniz bunun üzerinden 1 yıl geçtikten sonra 7-3 odan 1 yıl sonra da 6-1 olacaksınız.

HİTAP"TA(4C HİZMETİM)
FİİLİ HİZMET ZAMMI....:0 yıl 7 ay 15 gün
TOPLAM 4C HİZMETİM. :7 yıl 11 ay 0 gün

HİTAP
K. A. H. 9 yıl 0 ay 20 gün
K. H. A. 9 yıl 0 ay 20 gün
EVET 7 ye 2 ye geçeli 1 ay olmadıdı.

Üst Alt