Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Varsayalım ki öldüm !

Ne_Mutlu

Aktif Üye
Konular
62
Reaksiyonlar
1
Merhaba,
Siteye üye olalı,
Ne kadar zaman oldu hatırlamıyorum.
Anımsadığım kadarıyla 2011 de vergi indirimini araştırırken
Site ve kullanıcılarla tanışmıştım.

Bu anlamda site sahibi OturanBoğa ya Beye teşekkür ederim.
Emek vermeseydi böyle bir ortamın oluşması beklemezdi elbet.
OturanBoğa Emeğinize sağlık.

Tabi ki Mod olarak görevli olan arkadaşların da
emeklerini,dostluklarını, arkadaşlıklarını gözardı edemem.
Bu anlamda her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Emeklerinize ve de yüreğinize sağlık.
VAROLASINIZ.

Sanmayın ki userleri unuttum. :)
Sataştığım,
Bulaştığım,
Şakalaştığım,
Dertleştiğim,
Konuştuğum,
Hatta kavga ettiğim
Ve hatta kırdığım
Ve de hatta kırıldığım
Arkadaşlara da teşekkür ederim.
İyi ki varsınız .
İyi ki tecrübelerinizi,
İyi ki paylaşılabilecek şeyleri bizlerle paylaştınız.
Sağolun ve her daim varolun.

Okurken eminim ki sıkıldınız
Yeter artık uzatma derdin ne ise söyle diyorsunuz :)
Ki ben olsam kesin derdim :)

Hani insanlar öldükten sonra şöyleydi, böyleydi diyoruz ya
Belki de biraz kıymetleniyoruz :)

Şuan sizden isteğim
Varsayalım ki öldüm.
Eğrilerimle,
Varsa
Doğrularımla
Beni eleştirmenizi istiyorum.

Burası sanal ortam
Seni ne kadar tanıyoruz ki eleştirelim diyebilirsiniz.
Emin olun ben hiç sanal olmadım.

Ne üzmek
Ne de üzülmek değil gayem
Öldükten sonra göremeyecem için :)

VARSAYALIM Kİ ÖLDÜM
VE GÖREVLİ SORDU NASIL BİLİRDİNİZ?

(ölene kötü diyeni duymadım :) kimse duymasın ama bana söyleyebilirsiniz. )

gecinden hayırlısı sonucda hepimiz ölecegiz.Allah rahmet etsin amelince topran bolsun deriz .gecinden hayırlısı elbetde.

Canım benim seni çok sevdim ve hala seviyorum.seninle birçok kez paylaşimlarımız oldu.cok keyifliydi.reelde tanışmak kısmet olmadı ama sanal dostluğun güzel.bir ara faceye girmemißtim.merak etmiş özelden sormuştun bu cok hoşuma gitmişti.vefalı oldugunu düşünuyorum.güzel bir kalbin var cok naif ve duygusalsin.derin yaşanmıslikların oldugunu düşünüyorum.bazı paylasımların bana yavan gereksiz ve saçma gelsede seni seviyorum.

Gıttiği yer ışık aydınlık olsun .iyiydi rahmetli derdim;)

_DELAL_
Çok teşekkür ederim. Sağol varol güzel insan

Son düzenleme:
Üzülürdüm şahsen bir yakınımı bir dostumu kaybettiğim için :(

Etli pilavı ve helvayı yerken çok hatırlardık , bacım böyleydi şöyleydi diye :eek:

( Aklıma Mesut ( limonii ) geldikçe üzülüyorum , gepegenç gitti :( )

[h=1]-DORLİON-[/h]Sağol varol güzel gardaşım benim. Reelde diyorum ölürsem kimse üzülmesin. Gülerek, huzurla tatlı tatlı sohbetinizi edin. Ben en çok bu şekilde mutlu oldum. Öldükten sonrası da böyle olsun isterim.Ama gelen misafirlere ikramda bulunun :)) Vasiyetim burda da geçerli:)

Mekanı cennet olsun bana karşı iyi biriydi hep öyle hatırlıcam derdim:)

iyi insandı güzel insandı yaşlanmıştı hastaydı son günlerde yeni araba almıştı doya doya gezemeden rahmetli oldu.

ne mutlu ölümsüzdür kalbimizde yaşayacak

[FONT=sans-serif]**balkesli [/FONT][FONT=sans-serif]Vayyy :) ne ara yaşlandım diye o taraftan da kesin sayar sayırştırıdım sana :)) Sağolasın [/FONT]

ekmek kadayıfını yiyemeden gitti 2 gün daha yaşayamadı'da derdim :D:D:D

Tanimiyorum ama boyle bir konu actigina göre cok duygusal bir kardesimizmis derdim

Allah korusun abla, bu başlık bile hem sana yakışan bir şekilde gülümsetti, hem de üzdü. Gülümsetti çünkü ince fikirli olmana hayranım, üzdü çünkü böyle bir haberi hiçbir arkadaşımızdan, dostumuzdan, abimizden ve ablamızdan almak istemeyiz. Umarım Allah gecinden verir, daha çok çok uzun seneler aramızda olursun ve senin tecrübelerinden, bilginden ve güleryüzünden nasibimizi alırız. :)

...

Ama şu kadarını söylemeliyim ki -kimse üzerine alınmasın- pek çok erkeğin sahip olamadığı o adamlık sıfatını kadınken çok iyi taşıyorsun ve gerçekten "kadın gibi kadın, adam gibi de adamsın"

Bir tabir vardır ya, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan, ama kendisine yakışanı yapmayı bilen biri olarak bilirim. Had ise had, kişilik ise kişilik, dürüstlük ise sonuna kadar hepsinin olduğunu bilirim. Teşekkürlerimi de borç bilirim :rolleyes:

...

Bir de eticinleri çok pahalı fiyattan sattığını bilirim, düşürün bunları biraz :) Arkanızdan konuşmayalım bak sonra.. ))

...

Sen de iyi ki varsın sonsuza dek.. :eek:

Allah korusun be abla. Eninde sonunda öleceğiz de gerek yok böyle paylaşımlara.

KKELEBEKK[FONT=sans-serif] [/FONT]Ablası kurban:eek: sağol varol kuzum. onure ettin beni. Vasiyetimde eti cinler konusuna değinecem söz :)

Love MasterAmin hepimizi korusun ama bu hayatın vazgeçilmezi. Ve gayemin üzmek ve de üzülmek için olmadığını belirtmiştim. Öldükten sonra taziyeleriniz cevapsız kalacağı için :) şimdiden tatlı anı bırakmak benim gayem. Bu paylaşımın benim nazarımda başka bir gayesi yok.

Üst Alt