Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

vergi idrimi ile emekli olduktan sonra 2 hakem hastane farklı rapor verdi

pala amca

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
slm arkadaslar ben vergi indirimi igecen sene muracat ettim hastaneden 46 oran aldım tekrar baska bir hastaneye daha yonlendirdiler burdanda 46 oran aldım baltazar dustukten sonra vergi indirimi icin muracat ettim ankara 44 oranla onayladı. raporlarım surekli tib 2 20 oran tansiyon 10 oran gögus 20 oran uroloji 6 oran verdi.emekli olduktan 4 ay sonra sgk beni bir yazı ile hakem hastaneye yonlendirdi burdanda 46 oran aldım baltazar dus sonra. 2 ay sonra beni tekrar yeni bir hakem hastaneye yonlerdirdiler bu hastene de diabet 20 oran uroloji 10 oran tansiyin 10 oran verditoplam 40 oran baltazarla 35 duttu.sorun su 3 hastaneden gogus hafif astım 20 oran vermişdi son hastane TANI ASTIM. DİYOR fakat oran vermiyor tekrar hastaneye gittim durum bildirir raporu aldım bundana TANI ASTIM J45 DİYOR.BUARADA ASTIM RAPORUM VAR İLACLARI KULLANIYORUM.simdi emeklilik iptalmi olur. yas 48 gun 8700 hizmet suresi 28 yıl.ankara vergi dairesi nasıl bir karar verir bu sekilde olan varmı tskler

Üst Alt