Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirim başvurum onaylanmış ve işyerime gönderilmiş. Belgeye nasıl alabilirim?

virus34

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
9
Merhabalar,

Ben vergi indirimli için talebi bulundum fakat ankara'da onay verilmiş ve evrakları iş yerine ulaşmıştır.

Benim anlamadığım konu şu evraklarımı nerede nasıl görebilirim vergi sitesinde girince çıkmıyor bilenleri yardımcı olabilir misiniz.

İş yerinizdeki bordro özlük veya insan kaynaklarından alabilirsiniz..

@virus34,

Bir de, işyeri değiştirdiğinizde veya emekli olma zamanınız geldiğinde vergi dairesine gidip indirim hakkınız olduğuna dair yazı alabilirsiniz.

Teşekkür ederim bilgi için peki e-devlet veya herhangi kurumlar da gözükmüyor mu evrakları için?

Diğer illeri bilmiyorum ama Ankara da görünmüyor e devlet veya vergi dairesi internet sitesinde.

Peki aslı mi gerekli yoksa sureti de yeterli olur mu? Bana isyeri whats up üzerinden attı ama eski isyerim olduğu için bu şekilde gönderdiler

Üst Alt