Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirimi ile emeklilik sonrası araç raporunda oran düşerse emeklilik iptal olur mu?

Konular
3
Reaksiyonlar
1
Merhabalar Vergi indirimi emeklilik için heyet e başvuru yapacagim ,ilk raporum olacak %40 rapor alırsam emekli oldum diyelim durumun şuan müsait olmadığı için 6 ay sonra ÖTV indiirmli araç için başvurdum rapor oranı %30 a dustu emeklilik haklarım kaybolur mu ,? Birde şuan normal b sınıfı ehliyetim var ÖTV muafiyetli araç raporu aldıktan sonra mi ehliyet değiştirme işlemi yapıyoruz ? Teşekkürler

Şimdiden araç için girin . İlla aracı hemen alacaksınız diye kural yok. 40 altında puan alırsanız zaten emekliliğe yaramaz. Mantıklı olan araç için girmek çıkan raporu emekliliğe de kullanırsınız

@Artı_Noksan,
Peki araç için raporu aldım ne kadar süresi var araç almak için birde ehliyeti daha sonra mi degistirecegiz

Birde üstadım ÖTV indirimli rapor için vergi dairesine başvuru yapmamız gerekiyor mu vergi indirimi için gideceğiz ÖTV indirimi için gerekli mi

Üst Alt