Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

vergi indirimi

rıfat uzun

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
BENİM 2012 de süreli raporum var ben 2014 vergi indirim başvurusunda bir yıl vergi indirimi verildi. 2018 aralık ayında tekrar başvurusunda benim tekrar rapor çıkartmamı istendi hastaneye sevk edildim ama hastane sağlık kurulu benim sürekli ibareli raporum olduğundan sağlık kurul işlemini yapamam dendi. bende il sağlık müdürlüğü gittim vergi muafiyetim için raporunu itiraz edip seni sevk edeceğiz dendi. oda sevk etti ama benim 2012 aynı yılda taksim hastanesiden almış olduğuğum raporu %35 lik raporu itiraz etmiş olup diğer hastaneden %60 sürekli ibareli rapor almıştım . sorun taksim itiraz ve daha öncerapor aldığımı görünce başvuru kabul edilmedi. %35 li raporumu. görüldü. şimdi il sağlıkdan yine bekliyorum hakem hastaneye sevk etmeleri . beni sorum sizlere % 60 raporum üzerinden farklı rapormu isteyecekler elimdeki rapor iptalmi olacak raporumda anksiyette bozukuğu da var acaba bundan dolayımı vergi indirim alamamamıştım . vergi dairesine müdür bey sordum yeni çıkacak raporumda pysikyatri katmasam olurmu diye cevabı bence kat dendi. beni yanlış mı yönlerdiriyorlar bana yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt