Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Verilen %15 oranlı Engelli raporuna itiraz..?

Clk1991

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar .
Ortopedik %15 verilen rapora itiraz etmek istiyorum .
Fizik tedavi , ortopedi , nöroloji hepsi sadece ftr görüşü uygundur şeklinde bilgi iletmiş fakat siyatik sinir arazı düşük ayak kısalık ayrı ayrı oranlanmalı düşünüyorum .
Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .
Saygılarımla .

Tm özelden sorduğunuz soruları buradan sorun lütfen.

İtirazınızı il sağlık müdürlüğü'nden yapıyorsunuz.

@Clk1991,

Teşekkür ederim.
Tekrar aynı test ve tahliller isteniyor mu bir de itirazlar hep olumsuz sonuçlanıyor diye duydum bilginiz var mı ?

Benim sağ sol ayrı ayrı sublaksiyon olmasına rağmen, tek bir eklem gibi oranlanmıştı. Bu tarz raporlarda en sıkıntılı oranlar hep ftr den çıkıyor. Genellikle gözleme ve yoruma dayalı olduğu için at koşturuyorlar resmen. Geçmiş olsun

@mvagusta,
Çok teşekkür ederim . Yakın olduğu için farklı bir hastane tercih etmiştim itiraz için ameliyatlarımı olduğum hastaneyi tercih etsem daha makul olacak sanırım . Size de geçmiş olsun.

Evet il sağlık müdürlüğü sizi başka bir hastaneye sevk ediyor,ilk aldığınız rapor gibi yeniden işlemleri sil baştan yapıyorsunuz.

Yeni yapılmış tahlil mr tomografi vs varsa bunlara tekrar gerek duyulmaz.

@Clk1991,

Üst Alt