Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vertigo sorunu yaşayan var mı?

samedo99

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
77
Merhabalar 3 gündür yatakta ayakta çok kötü bir sekilde basım dönüyor.KKB gittim kulağima baktı birşey yok sonra parmağina baktırdı Vertigo dedi iç kulakta kristal sorun olabilir dedi ilaç yazdi.Var mi bu durumu yaşayanlar arkadaşlar ne kadar surede geçiyor bu durum

Sağa-sola aniden yatırıp kaldırma manevralarını yapmadı mı doktor?

@OturanBoğa Hayır gözlerimle parmağını takip etmemi soyledi o anda anladı gozlerimden,yardimcisina tıp dilinde birşey soyledi 3 hafta bu ilaçları kullan dedi ani harkeet yapma dedi kontrole gel dedi 3 hafta sonra

Birde ayaklarım çok terliyor Onuda dedi doktor

Vertigo manevrası yaptır derim. Birkaç dakkada büyük oranda kurtulabilirsin

@OturanBoğa Öyle bir ekipman görmedim de nasıl oluyorsa artık bilmiyorum.Siz daha önce yaşadınız mı bu durumu sürekli baş dönmesi oluyor mu ?

ekipmanlık bir şey değil. Elle yapılan bişey. Mesela:

"vertigo maneuver" diye Youtube'da aratabilirsin.

Oturan boga nin videolarini dikkatle inceleyin
Bunu ozelde yaparlar galiba
Fizyoterapistlerde geneli biliyordur bu manevralari
3 hafta ilc kullamaktansa bu manevralarii yaptirmanin hemen caresine bakin
Su kimyasallar olmadan hayat daha guzel

@samedo99,
Seneler önce yaşamıştım, Betaserc isimli hapı kullanınca çok faydasını görmüştüm. 6 ay kadar sürmüştü bende.

Geçmiş olsun.

@samedo99,

Yok yok, bu öyle sürekli yapmaya gerek olan bir şey değil ki, çoğu zaman bir kez, bazen birkaç kez yapılır ve sorun çözülür

@afterexams,

Kulaklarim asiri cinlayip dayanamaz hale gelince kullanirim bu betaserci
Faydasi plasebo diyorum
Bikip birakiyorum sonra

Vasoserc hic kullanmadim kimyasaldan kacinan olarak
Ama betaserc kullanirken basagrizi oldunu hatirlamiyorum
Vucudun bir yerinde iltihap falan ates basagrisi sebebidir bence

Bizde de geçen ay çıktı boyuna masaj yapılınca çok iyi geliyor

Bir arkadaş yazmış fakat bende aynısını tavsiye ediyorum. Annemde de baş dönmesi sorunu vardı, Betaserc ile halloldu. Tabi bunu en iyi doktorunuz bilir. Fakat ilacı budur. (Doktor onayı olmadan içmeyin tabi)

Üst Alt