Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vodafone arenada engellilerin maç izlemesi..?

tgbrk34

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
25 nisan 2015 tarihinde bjk.com.trde çıkan formu doldurdum ve formdaki numaraya faks çektim. 28inde passolig kartıma bilet yüklendi. maça gittim engelli asansörüyle direk tribünün oldugu yere gittim . buraya kadar sorun yok.
maç başladıgında engelli tribünün önündeki koltuklarda oturanlar ayağa kalktı ve maç benim için başlama düdüğüyle bitti .gördüğüm tek şey önde oturanların sırtları oldu .ne kadar ugraşsamda önümü açamadım. sahanın 10da 2 sini görebildim
yükselen akülü sandalyeniz varsa veya ayakta durabiliyorsanız sorunsuz izlersiniz. bana bu rezilliği yaşatan başka stadın mimarlarına ve beşiktaş klübüne teşekkür ederim [h=1][/h]

Al işte biz bunu zaten yaşıyoruz ama vodofone arena son teknoloji ile tasarlandı diyorlardı yok kardeşim enpati yok bunlarda rezil herifler

tgbrk34

Tasarımı bu gibi durumların olabileceği düşünülerek yapılması gerekirdi. Yazık hakikaten..

Bir de vodafone arenada engellilerin maç izleyebilmesi için prosedür nasıl? Form doldurup fakslıyosunuz. Sonra gidebileceklerin listesimi açıkanıyor. Başvurunun kabul edildiği nereden anlaşılıyor?

Hani oturarak izlemeyenlerin cep telefonlarına sms göndereceklerdi.
Yalancı Fikret Orman son teknolojin bu mu ?
Altı üstü 50-60 cm yükseltilecek engelli yerleri.

Bu son sözde yeni özünde engellilerin düşünülmediği teknoloji faso fiso çıktı. Vodafone Arena içinde girişimde bulunmalıyız. Sırf prosedür icabı engelli yeri yapıyorlar.

Arkadaşlar toplu e-posta atalım diyorum.
En son teknolojiyle donatılmış bu stadyumcukta mağdur olarak kalıcaz yoksa.
Hem Bjk'ye hemde Aspor, Trtspor, Beyazspor gibi televizyon kanallarının spor programlarına e-posta yollayalım ve gündeme getirelim.

_PoSEİDoN_

Kampanyayı destekledim. Ancak 78 kişi daha lazım diyor sitede. Hadi arkadaşlar yardımcı olun..

Bilet alıp stada girince ne oluyor ki, bu konu neden açılmış okumadınız mı ?

merhaba,

engelliler için yeni bir şey yaptılar yüze 40 ile girip maç izleniyordu şimdi yüzde 50 olmalı herkes çıkar meselesi

bLaCkRaCe

Statta maç izleyememek büyük sorun tabiki. Ancak başvurunun faks yolu ile alınması da bir problem. Arkadaşımız başvurunun kulübün web sitesinden form doldurulması yolu ile alınarak, kazananların sitede yayınlanması konusunda kampanya açmış. Biz de destekliyoruz.

Engelli biletleri ücretsizdir.
Engeli kimlik kartın olacak engel oranın %50 ve üstü olacak.

Evet oran yüzde 50 oldu , engelli sayılmak için yüzde 40 yeterli iken klupler yüzde 50 ve üzeri istiyor . İmzalayan ve destek olan arkadaşlara tşk ederim.

15 mayıs 2016 tarihli maç için başvuru formu çıkmadı bile yaptıkları prosedüre kendileri uymuyor. bu yazıları görücek arkadaslar gidecekseniz altınıza 2 3 extradan minder koyun denedim 160cm boya kadar çıkıyor :D:D:D belki görünür

g8N4PQ.jpg
[/URL][/IMG]

Engelli asansörü burada ben çok aramıştım :D siz aramayın .kapısında biri bekliyor

1.60 a kadar çıkıyor derken Nasıl yani? Başvuru formu çıkmıştı sanırım gözden kaçırdınız olabilir, ben gidiyorum maça çıktı bilet. engelli tribünü Nasıl Vodafone arena da?

Devlet statü olarak %40 ve üstü engelli kabul ediyorken, Bu ne saymazlık yaww :mad:

_PoSEİDoN_

Biletin çıktığı nasıl anlaşılıyor. Ben başvuru yapmıştım ama çıkıp çıkmadığını nereden anlayacağım?

Mail adresini kontrol et bulamazsan orada passo.com.tr ye gir biletlerim bölümünden bak yüklendiyse zaten orada çıkar.

merhaba,

eskiden zorda olsa kartı gösterip girerdik şimdi engelli oranını yüzde 50 ve üstü belirlemiş yani yüzde 40 elimizde patladı beşiktaş yönetimi duysun

Merhaba benim yüzde 52 engelli kartim var
Ama ben başbakanlıktan almıştım 2006 yılında aile ve sosyal pol. Bakanlığından değil yani
Senin kartın eski diyebilirlermi

Vodafone Park da ağır engelliler için özel bölme var. Oradan rahatça seyrediliyor. En güzel yer orası zaten tam stadı cepheden görüyor. Passolig le giriliyor. Başbakanlık idaresinin kartı ile değil. Etrafımızda sürekli polisler var. Wc ye kadar takip ediyorlar. Engellilerin girişi özel ve rahat. Her yönüyle harika yani. Eleştiri evvelce olmuş sanırım.

engelli inirimi

asarımı bu gibi durumların olabileceği düşünülerek yapılması gerekirdi. Yazık hakikaten..

Bir de Antalya arenada engellilerin maç izleyebilmesi için prosedür nasıl? Form doldurup fakslıyosunuz. Sonra gidebileceklerin listesimi açıkanıyor. Başvurunun kabul edildiği nereden anlaşılıyor? bilen arkadaş cvp yazarsanız sevinirim

Son düzenleme:
Üst Alt