Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vücudumdaki şişlik ve ağrıların sebebi proteinin idrarda çıkması olabilir mi?

Konular
13
Reaksiyonlar
0
Selamlar.Uzun süredir Kronik tansiyon ve diyabet hastasıyım
Son zamanlarda ayaklarda ve bileklerimde şişmeler,arasıra böbrek ağrılarım olmakta.Doktora gidip şikayetlerimi anlattım.Tahliller yapıldı,kan-idrar vs.
Herzaman ki tahlillerim gibi kan değerleri bozuktu.Şeker 220 çıktı.Kolesterol yine yüksekti vs.Dikkatimi çeken ise idrar tahlili oldu.Protein + çıktı tahlilde.Delix 2.5 yazdı doktor.Ama pekde önemsemedi bu durumu.

Deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum buradan.Bir üroloji yada nefroloji uzmanına görünmelimiyim sizce? Bu şişlik ve ağrıların sebebi proteinin idrarda çıkması olabilir mi? Malum böbrek önemli bir organ.Şayet endişe edilmesi gereken bir durum varsa önlemimi alayım erkenden diyorum.Herkese sağlıklı,mutlu günler temenni ediyorum.

Böbrek rahatsızlıgı varsa tansiyonda buna eşilk ediyor malesef şişliklerde arkasından geliyor , yorulmamanız lazım ben şahsen yorulunca vucudum şişiyor böbrek zorlanmadan dolayı agrıyor ,yorulmamaya çalışıyorum birde tansiyon ilaçlarımı düzenli kullanıyorum ,ayrıca her insan kendi kendinin doktorudur sizi en iyi siz tanırsınız tuzlu yemeyin birde şilik olunca maydonoz kaynatıp içiyorum iyi geliyor şişlikleri atmak için ,bitkisel yöntemlerden çok fayda gördüm , dahada geçmezse doktora gidiyorum ... size çok geçmiş olsun...

Üst Alt