Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vücut kaşıntısının sebebleri ne olabilir?

MaXo

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar benim dünden beri vücudumun tüm bölgesinde zaman zaman kaşıntı oluyor.Alerjidenmidir uyuzdanmıdır fakat ben buna bir anlam veremedim.Ne yapmam gerek bu konuda doktoramı gitsem daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar bilgilendirse sevinirim

doktora git kardeşim burdan yönlendirme ile yanlış olur test yaptır ki ona göre uyuzsan uyuz bakteri ise bakteri veya alerji de olabilir ona göre test yaparlar bizim komşu vardı bitki olan ortamda hiç bulunmuycak gezmiycekti öyle bi rahatsızlıgı vardı ama hala çekiyor yaptırmadıgı tahlili kalmadı bişe yok diyorlarmış ama kaşıntı başladımı igne yaptırmaya gidiyor anca geçiyor..sanada geçmiş olsun git bi an önce

İlaç kullanıyorsanız yan etki yapıyor olabilir. Kullandığınız ilaçları da yanınıza alıp bir doktora gidin..

Bacıbey;
evet aynen öyle havva bacım haklısın,öyle yap kardeşim sen inşallah şifa bulursun..

ürtikeridir bu mevsimde genelde soğuk ürtikeri olunur...

Üst Alt