Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vücuttaki benlerin sakıncası var mı?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
277
Reaksiyonlar
197
kendimi bildigimden beri yuzumde olan bi ben hafif kasinmaya basladi dun. bugun iyi bi inceliyim diyince sanki az kizarmis ve sismis gibi gordum.allllaaaah vala bi korku aldiki:(
ne yapsam. hangi hastanede, hangi doktora gitsem. bana ne yaparlar:(bilgi veren olursa tesekkur ederim.

geçmiş olsun shukufe, dr a gitmezsen birşey olmuyor gidince illa birşey çıkarıyorlar :p Cildiye olur zannedersem.

Merhaba shukufe
1 tane benden problem olmaz biraz kaşındıysa ve sen de kaşındıysan şişip kızarması normal.

Ama vücudunda birden fazla ben gibi değil de doğum lekesi tarzında siyah büyük benler varsa gitmelisin.

tesekkurler. kucuk siyah bi ben.yuzumde olmasa gider ameliyatla aldirirm ama.genede korku daglari bekliyo:(iyi bi cildiyeci bilen varmi ankarada.

Çok geçmiş olsun. Bundan bir şey olmaz diyemem fakat beni kaşımak sakıncalı olabiliyor dikkat edin. Ben deyip ciddiye almamak olmaz.
Ne olur ne olmaz bence bir cildiyeciye görünün. Cildiye işleriyle hiç uğraşmadığım için iyi bir cildiyeci bilmiyorum.

Üst Alt