Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

W-max Kilo Aldırıcı kullanan var mı?

sagopa66

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar Kilo almak için bunu kullanan var mı ?? Yorumlarınızı bekliyorum.. Kilo almak için Araştırma yapıyorum Kafama yatan bu ..

Doktor tavsiyesi olmadan kullanılıyor mu? Bende bunu merak ettim şimdi aynı dert bendede varda:) 10 Kilo eksiğim var hesapladımda..:) Yemek yemeden kilo almak istiyorum hiç iştahlı biri değilim..:eek:

:):) tarım ve köyişleri bakanlığı onaylıymış. kullanan herkesde memnun 1 ayda 12 kiloya kadar alınıyomus. ben şeker hastası oldugumdan dolayı kullananlardan yardım istedim ?? :D:D arastırıyorum kullanmaya kararlıyım :D

Eczanelerde mi satılıyor yoksa şu pazarlama usulu ürünlerden mi? İnternetten alınanlar gibi birşey mi? Öyleyse kullanmam valla..:)

Hatırladım daha önce görmüştüm bunu ben araştırırken kilo aldırıcı ürünleri..Malesef ben güvenmiyorum bu tür ürünlere güvenilir gelmiyor bana..Kullananlar varsa anlatırlar bekleyelim bakalım:)

EVet D: kullananlar Varsa yada Bilgisi olanlar Varsa paylasırlarsa Güzel olur en azından bilgi sahibi oluruz :D

Bu tür ürünlerin faydası yok dostlar. Olsa olsa iştah açma konusunda pskolojik faydası olabilir.

Kilo almanın tek bir kuralı var, yaktığınızdan çok enerji alacaksınız. Harcadığınızdan çok kazanacaksınız yani bu kadar basit. Bünyenin önemi çıkıyor burada işte, kimi gerçektende su içsem yarıyor misali kilo alırken, kimide çok zor kilo alır. Yemek yemeye alıştırırsanız, zorlarsanız kendinizi bünyede buna alışacaktır. Öğün sayısını 5-6 ya çıkartın. Üç ana öğün dışında, aralarda 2-3 defa muhakkak atıştırın. Yatmadan bir-iki saat önce yemek yemekte çok etkili. Tabii kilo alırken yediklerinizin yağ oranına da dikkat edin. Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışın. İmkan varsa sporda yapın.

Bunları bana 5 sene önce komşumuz bir doktor söylemişti, bu tür ürünler kullanıyım mı diye sorduğumda. 1,87 boy ve sadece 59 kiloydum, çok aşırı zayıftım yani. Şu anda 82 kiloyum. Bol bol yedim o kadar. Bir an önce değilde, zamanla sağlıklı bir şekilde kilo almaya şartlandırın kendinizi, bu tür ürünler farzedelim ki gerçektende kısa vadede yararlı olsada, doğal olmayan herşey gibi sağlıklı ve kalıcı etki bırakması mümkün değil. Ayrıca karaciğere uzun vadede çok zararları var. Bakmayın sitelerinde yazan yorumlara (kendilerinin de yazması çok kolay), şaşalı çok kilo alacaksınız laflarına, pazarlama stratejisi bunlar, para tuzağı.

sdsby;

Güzel Söylemissin. Biras daha düşünmek lasım..sağolasın

ben 4-5 yıl önce baska bi markayı kullandım ve kullanmanızı hiç tavsiye etmem :) çünkü; evet, kilo aldırıyo ama sadece yag olarak kilo aldırıyo enazından benim öyle oldu :) 5-6 kilo aldım sırf yag faydasından çok zararı oldu :)

bende uzun zaman kilo alamadım 20 yasıma geldim hala aynıyım 195 boyundayım ama kilom 65-70 arasıydı bir gün arkadaşım bir ürün duydum kilo aldırıcı diye bir ürün kullanmaya başladım 1 ay felan geçti kendimi baya iyi hissetmeye başladım şuan 87 kilodayım işe yaradı sizde kilo alamıyorsanız kullanın derim ürünün adı gainmax

Tarım ve köy işleri önüne gelene veriyor zaten onayı, çok fazla güvenmeyin o onaya. Fakat burada bir çılgınlık görüyorum ben.

Ey insanlar neye dayanarak kilo almaya karar verebiliyorsunuz ki siz tek başınıza? :)

Bu tür ürünler deliler gibi spor yapıp vücut geliştirme sporuyla uğraşanlar için piyasalarda cirit atıyor. Kilo aldırıcı diye tabir ettikleri Weight Gainer'ların tamamı bol karbonhidratlı su ya da süte karıştırıp tüketilen toz karışımlar. Düzenli spor yapmayan bir vücuda girdiğinde ağır tahribatlara yol açabilir. En basitinden karaciğerinizde yağlanma yapacaktır.
Ayrıca aynaya bakıp suratınızı çökük görüp biraz daha güzelleşmem için kilo almalıyım diye düşünenler varsa, bu tip ürünler öyle yuttuğunuzda yüzünüzü doldurmaz. Hareket etmez, spor yapmazsanız basenler pörtler.
Kilo alma ihtiyacının en basiti bir diyetisyenin yolundan geçer.

Ayrıca çirozluk gibisi mi var şu dünyada? Belli bir yaştan sonra ister istemez yusyuvarlak olmaya başlayacaksınız zaten nedir bu acele.. :)

Üst Alt