Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Waka waka

EcstaticA

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Başlığı waka waka seçtim zira ne zaman bu şarkıyı dinlesem acayip mutlu oluyorum.

Neyse, yine maddeler halinde birşeyler yazmayı planlıyorum.

----------

Öncelikle geçenlerde izlediğim bir filmden (In Bruges) ufak bir anekdot ile başlayayım:

Marcus Aurelius, Roma Meydanı'nda yürürken arkasında bir uşak olurmuş. Uşağın tek işi, insanlar ona şükranlarını sunduğunda
Marcus Aurelius' un kulağına "Sen sadece bir insansın" diye fısıldamakmış.

----------

Macera devam ediyor:D. Maden'i bıraktım, Turizm ve Otel İşletmeciliğine geçtim. Ha Turizm'i isteyerek mi yazdım, samimi olmak gerekirse "hayır"(listeye yazdım turizm geldi:D). Ama şu an için memnunum, gerçi madende kalsaydım seneye bitirmiş olacaktım ya neyse. 3 senem buhar oldu.

Bunun yanında Sivas'tan kurtulup, kendi şehrimde yani Eskişehir'de olduğum için mutluyum:D.

----------

İngiliz hukuk sistemi gerçekten enteresan. Adamlarda anayasa diye birşey yok, yazılı kanunlar yok ama sistem takır takır işliyor (içtihat).

----------

Muhasebe diye lanet bir ders vardı, Allah'a şükür vizeden yırttım. Dersin kıllığı kavramların garip olmasından geliyor. Atıyorum kasaya para giriyor ama borçlu tarafa yazıyoruz filan:D.

Geriye 3 vize kaldı, niyetim bu dönem hiç ders bırakmamak. Hadi hayırlısı bakalım...

Bugünlük bu kadar...

----------

Bu arada ben kim miyim?

Ben de waka waka adlı şarkıyı severek dinlerim... Elinde sigara ve sen sigara içmeyin diyorsun. Sen de içme bence, günde iki paket sigara içersen neye nefes veremezsin...:) İnşallah üç vizeyide verirsin.

Üst Alt