Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

X-M DİET isimli ilaç nasıl kullanılır?

edr_ddm

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
böbreklerimle ilgili sorunlarım var doktor IVP diye bir test istedi ve bana reçete edilen ilaçların arasında X-M DİET diye bi ilaç var rengi batikon gibi daha önce kullanan varsa bilgilerini paylaşabilir mi ??

bu ilaç boşaltım sistemi için diyor ancak enyakın bir eczaneye soraiblirsin şimdi nedesk zor...

şimdi eczaneden geliyorum doktor nasıl dediyse öyle dedi ama doktor bişy demediki zaten radyoloji sekteri verdi reçeteyi :/

Reçetesinede bir bakın derim. Bu ilacı bende çok kullandım.

x-m diet şurubu barsakları boşaltmak için reçete edilir. ancak 2 gün evvel katı gıdaları bırakıp, sıvı gıdalarla beslenmelisiniz. barsakların tam boşalması için. kullanımı 2 şişe x-m diet şurubunu 2lt suya katıp 3 saat içerisinde içmen gerekiyor. saat 18 ile 21 arası olabilir. tabi gece rahat uyuman için biraz daha erken içmeye başlayabilirsiniz. şurubun tadı biraz kötüdür fakat tedavi için mecburen içmelisin..

geçmiş olsun.

radyolojik incelemeler için vermiştir doktor..(zannediyorum)

kaderimsee çekerim..;

işte bundan bahsediyorum suyla içildiğinden bile haberim yok en iyisi başka eczaneye danışmak sanırsam çok teşekkr edrim

Üst Alt